COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Mamak Durali Alıç Mahallesinde Depolu Dükkan

Bankadan 189m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 13529
Metre Kare 189m2
Ada 36735
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 4
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 4
İskan Tarihi 03/10/2016
Ruhsat Tarihi 17/07/2012
Bağımsız Bölüm 23
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ankara İli, Mamak İlçesi, Durali Alıç Mahallesi, 938.Cadde, Ayyıldız Apartmanı, No: 64/C

Açıklama

Özellikler: Taşınmazın iç mekanına girilememiş olup açık olan vitrinden dükkan içi gözlemlenmiştir. Taşınmazın iç mekanında zeminler seramik kaplı, duvarlar saten boyalıdır. Dükkan vitrini demir doğrama camlı camekandır. Kombili kat kaloriferli sistemle ısıtılmaktadır. Boş olan dükkan ( dışarıdan görülebildiği ölçüde) bakımlı , kullanılabilir durumdadır. Bodrum kat görülememiştir. 1.Bodrum kat 23 bağımsız bölüm nolu dükkan bina girişine göre sol önde yer almaktadır. Dükkan doğu yönüne cephelidir. Onaylı mimari projesine göre zemin kat brüt 131m2 kapalı alanlı, 2.bodrum kat depo brüt 58 m2 kapalı alanlı olmak üzere toplam 189 m2 kapalı alanlıdır. Taşınmazın 938.Caddeye yaklaşık 8m cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın iç mekanına girilememiş ve projesi ile uyumluluğu kontrol edilememiştir.
Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkul 1326,13 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde, ayrık nizamda, betonarme yapı cinsinde, 2 bodrum kat, zemin kat, 3 normal kat olarak inşa edilmiştir. 2.Bodrum katta: 22,23 nolu dükkanlara ait depolar, sığınak, su deposu, su sayaç yeri, otopark, 1.Bodrum kat: 21,22,23 nolu dükkanlar, kapıcı dairesi ve bina girişi, zemin katta: 1,2,3,4,5 nolu meskenler, 1.katta: 6,7,8,9,10 nolu meskenler, 2.katta: 11,12,13,14,15 nolu meskenler, 3.katta: 16,17,18,19,20 nolu meskenler olmak üzere binada toplam 23 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi, zemin kat seviyesinden, 938.Cadde üzerinden ve doğu yönünden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi ısı yalıtımlı mantolama sıva üzeri boyalıdır. Binada otopark alanı ve asansör mevcuttur.

Ulaşım: Taşınmaz, Ankara İli, Mamak İlçesi, Durali Alıç Mahallesi, 938.Cadde, Ayyıldız Apartmanı, No:64/C posta adresinde yer almaktadır. Açık tarif olarak, Doğukent Bulvarı üzerinden Güney İstikametinde ilerlenir. Ardından sağa 970.Sokağa, devamında sağa 938.Caddeye girilir. Konu taşınmaz bu cadde üzerinde sağ kolda yer alan 64 nolu Ayyıldız apartmanının 1.Bodrum katındaki 23 bağımsız bölüm numaralı 64/C kapı numaralı dükkandır.

Not: 03/10/2016 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi mevcuttur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.