1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Kırıkkale Yoluna Cepheli 338 m2 1/2 Hisseli Tarla

Bankadan 338m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18284
Metre Kare 338m2
Ada 0
Parsel 2511
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ODABAŞI MAHALLESİ GÖLGELİ KAYA MEVKİİ 19 MAYIS BULVARI 2511 PARSEL MAMAK/ANKARA

Açıklama

ANKARA-KIRIKKALE YOLUNA CEPHELİ, ULAŞIM YOLLARI AÇIK, 338,50 M2 HİSSELİ TARLA

Özellikler: 2511 nolu parsel geometrik olarak amorf formda olup, topoğrafik kısmen düz, kısmen eğimli ve engebeli bir yapıya sahiptir. İmar yoluna 112 metre cepheli ve derinliği: 7 ve 3 metredir. Parselin sınırları mahallinde net bir şekilde belirlenmemiş olup köşe kazıkları bulunmaktadır. Yol kotu seviyesinde bulunmaktadır. Güneydoğudan 19 Mayıs Bulvarına(Ankara-Kırıkkale Yoluna) cephelidir. Parsel üzerinde yapı bulunmamaktadır.

Not: İmar Müdürlüğü’nden alınan şifahi bilgiye göre parsel 1/1000 ölçekli uygulama imar planı ile 1/5000 ölçekli nazım imar planı sınırları dışında, mücavir alan içerisinde bulunmaktadır. Taşınmazın mevcut geometrisi ve derinliği (7 ve 3 metre) dikkate alındığında herhangi bir yapılaşma durumunun olamayacağı tahmin edilmektedir. Taşınmazın 1/2 hissesine tekabul eden 338 m2'lik kısmı satılıktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.