COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Pınarbaşı Mahallesi'nde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 97m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14166
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 97m2
Ada 4107
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 38
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat -2
Bağımsız Bölüm -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

PINARBAŞI MAHALLESİ ADALI SOKAK ADA APARTMANI GİRİŞ NO: 16 KAT NO: -2 DAİRE NO: 1 6301 KEÇİÖREN/ANKARA

Açıklama

Özelllikler: Ana taşınmaz 16 adet bağımsız bölümden oluşmuş olup giriş Adalı Sokağa göre ön, kuzey cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Taşınmaz ana gayrimenkulün 2. bodrum katında bina girişine göre sol arka cephede yer almaktadır. Taşınmaz 3 oda 1 salon, 1 mutfak, 1 hol ve 1 WC hacimlerinden oluşmakta olup brüt 97 m2'dir.Mutfakta  bulunan balkon ile mutfak birleştirilerek bahçeye kapı açılmıştır. Odaların yerleri parke, mutfak , banyo ve balkon seramik döşemelidir.


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.