COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Keçiören Bağlum Mahallesinde 160 m2 Depolu Dükkan

Bankadan 160m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11126
Metre Kare 160m2
Ada 38
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 14
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 15
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

KAFKAS MAHALLESİ, KARAKAYA SOKAK, YAKUP APT., NO: 12/A, B

Ankara Keçiören Bağlum Mahallesinde 160 m2 Depolu Dükkan

Açıklama

Ulaşım: Ankara İli, Keçiören İlçesi, Kafkas Mahallesi, Karakaya Sokak, No: 12/A-B posta adresinde yer almaktadır. Taşınmazlar, bölgenin önemli ulaşım akslarından biri olan Bağlum Bulvarı'na bağlanan Karakaya Sokak ile 7.Sokağın oluşturdukları kesişim noktasında ve Karakaya Sokak'tan Bağlum Bulvarı'na gidiş istikametine göre sokağın sol tarafında konumludur. 

Özellikler: 15 numaralı bağımsız bölüm bulunduğu binanın 2.bodrum + 1.bodrum katında, 7.Sokak cephesinden ve zemin kat seviyesinden sağlanan bina giriş yönüne göre ön-yan(sol) cephesinde konumludur. Mahallinde yapmış olduğumuz ölçümler uyarınca brüt ~177 m2 alanlı (2.bodrum kat brüt ~87 m2 + 1.bodrum kat brüt ~90 m2) alanlı olan taşınmaz, 2.bodrum katında, depo; 1.bodrum katında, dükkan, wc bölümlerinden müteşekkildir. Taşınmazların zemin döşemeleri genel olarak seramik  duvar kaplamaları ıslak hacimlerde seramik, diğer mahallerde plastik boya, dış doğramaları pvc + cam doğramadır. Taşınmazların halihazırda bazı vitrin camları kırıldığı ve iç duvar boyalarının deforme olduğu görülmüştür.

38 Ada, 3 Parsel, 893 m2 yüzölçümlü olup hafif eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parsel üzerinde; 2 bodrum + zemin + 3 normal katlı, ayrık nizam, BAK yapı tarzında inşa edilmiş olan bina yer almaktadır. Binanın 2.bodrum katında, dükkanlara ait depolar, sığınak, kömürlükler, su deposu; 1.bodrum katında, 2 adet dükkan, 1 adet mesken, kapıcı dairesi; diğer katlarının her birinde üçer adet mesken yer almaktadır. Toplam 15 adet bağımsız bölümden müteşekkil olan binada elektrik, su, kanalizasyon, doğalgaz tesisatları mevcut olup asansör tesisatı ve yangın merdiveni bulunmamaktadır. Binaya giriş zemin kat seviyesinden ve 7.Sokak cephesinden sağlanmaktadır.

Not: 12.12.2005 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.