12 Taksit İmkanıyla Gayrimenkulde Ödeme Kolaylığı Tapu.com'da! Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kartaltepe AVM İçinde Kurumsal Kiracılı Dükkan

Şirketten 348m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19060
Metre Kare:
348m2
Ada:
140080
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
20.02.2019
Ruhsat Tarihi:
29.09.2017
Bağımsız Bölüm:
57
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

İSTİKLAL Mah. MEHMET EMİN YURDAKUL Cad. KARTALTEPE KONUTLARI SİTESİ,KARTALTEPE AVM, K BLOK, No: 1 /1-57 POLATLI / ANKARA

Açıklama

ANKARA'NIN EN İŞLEK BULVARINDA KONUMLU KARTALTEPE AVM İÇİNDE KURUMSAL KİRACILI DÜKKAN

Özellikler: 57 nolu dükkân, Avm nin, 1. Katında, binanın güney tarafında orta kısımda, sağdan 2. sırada yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre tek hacim dükkan mahalinden oluşmakta olup mimari projesine göre ~348 m² brüt kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın Avm içerisine ~18 m vitrin cephesi bulunmaktadır. Zemini seramik kaplıdır. Duvarları plastik boyalı tavanı asma tavandır. Aydınlatma spot ampullerle sağlanmaktadır. Dükkan bakımlıdır. Projesinden farklı olarak, taşınmazın 55 ve 56 nolu dükkanlar ile arasında bulunan bölücü duvarların kaldırılarak birlikte tek dükkân olarak kullanıldığı, alt katta yer alan dükkana iniş sağlamak için merdiven ve asansör inşa edildiği tespit edilmiştir.

Taşınmazın bulunduğu Avm girişi Hacı Bayram Veli Bulvarı cephe hattına göre zemin kat ön cepheden sağlanmaktadır.

Not: Projesinden farklı olarak, taşınmazın 55 ve 56 nolu dükkanlar ile arasında bulunan bölücü duvarların kaldırılarak birlikte tek dükkân olarak kullanıldığı, alt katta yer alan dükkana iniş sağlamak için merdiven ve asansör inşa edildiği tespit edilmiştir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.