Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Kartaltepe AVM İçinde Kurumsal Kiracılı Dükkan

Şirketten 348m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19060
Metre Kare:
348m2
Ada:
140080
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Yok
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
20.02.2019
Ruhsat Tarihi:
29.09.2017
Bağımsız Bölüm:
57
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İSTİKLAL Mah. MEHMET EMİN YURDAKUL Cad. KARTALTEPE KONUTLARI SİTESİ,KARTALTEPE AVM, K BLOK, No: 1 /1-57 POLATLI / ANKARA

Açıklama

ANKARA'NIN EN İŞLEK BULVARINDA KONUMLU KARTALTEPE AVM İÇİNDE KURUMSAL KİRACILI DÜKKAN

Özellikler: 57 nolu dükkân, Avm nin, 1. Katında, binanın güney tarafında orta kısımda, sağdan 2. sırada yer almaktadır. Taşınmaz mimari projesine göre tek hacim dükkan mahalinden oluşmakta olup mimari projesine göre ~348 m² brüt kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın Avm içerisine ~18 m vitrin cephesi bulunmaktadır. Zemini seramik kaplıdır. Duvarları plastik boyalı tavanı asma tavandır. Aydınlatma spot ampullerle sağlanmaktadır. Dükkan bakımlıdır. Projesinden farklı olarak, taşınmazın 55 ve 56 nolu dükkanlar ile arasında bulunan bölücü duvarların kaldırılarak birlikte tek dükkân olarak kullanıldığı, alt katta yer alan dükkana iniş sağlamak için merdiven ve asansör inşa edildiği tespit edilmiştir.

Taşınmazın bulunduğu Avm girişi Hacı Bayram Veli Bulvarı cephe hattına göre zemin kat ön cepheden sağlanmaktadır.

Not: Projesinden farklı olarak, taşınmazın 55 ve 56 nolu dükkanlar ile arasında bulunan bölücü duvarların kaldırılarak birlikte tek dükkân olarak kullanıldığı, alt katta yer alan dükkana iniş sağlamak için merdiven ve asansör inşa edildiği tespit edilmiştir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.