0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Haymana Çatak Mahallesi'nde Kerpiç Ev ve Arsası

Bankadan 2 430m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17915
Oda Sayısı:
2
Metre Kare:
430m2
Ada:
147
Parsel:
4
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
21
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çatak Mahallesi 147 Ada, 4 Parsel Haymana / ANKARA

Uzman Görüşü

Çatak Mahallesi merkezine yakın, yola cephesi olması sebebiyle avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 5153m2 yüzölçümülü Ankara İli Haymana İlçesi Çatak Mahallesi 147 ada 4 nolu parseldir. Taşınmaz cins tashihi işlemine konu edilmiş olup, tapuda niteliği “KERPİÇ 2 EV AĞIL AHIR GARAJ AVLU” olarak kayıtlıdır. Parsel üzerindeki yapılar ile ilgili olarak Belediyesinde ve Tapu Sicil Müdürlüğünde yapılan araştırmada herhangi bir yapı ruhsatı proje vb. bulunmadığı bilgisi alınmıştır.  300 m2 ahır, 130 m2 deposu vardır.Parsel üzerinde, yığma kerpiç yapı tarzında, tek kat Depo yapısı ile briket duvarlı tek kat Ahır yapısı bulunmaktadır. Parselin etrafı yaklaşık 1­2m yüksekliğinde birike duvar ile çevrilmiş olup taşınmazın içine girilemediğinden söz konusu yapılara ilişkin ölçüm yapılamamış ve iç özellikleri tespit edilememiştir. Anılan parsel topografik olarak eğimli bir yapıya sahip olup, geometrik olarak herhangi bir şekle sahip değildir. Parsel sınırları mahallinde briket duvar ile çevrilmiştir. Parsel güney ve batısından kadastro yoluna cephelidir.

Ulaşım: Ankara ili, Haymana İlçesi, tapuda ve mevcutta Çatak Mahallesi, Köy İçi Mevkiinde yer alan 147 ada 4 parselde konumlu olan tapu kaydında KERPİÇ 2 EV AĞIL AHIR GARAJ AVLU vasfında gayrimenkuldür. Taşınmazın yer aldığı bölgede Haymana ilçe merkezine yaklaşık 65 km uzaklıkta olup Konya­ Ankara il sınırında bulunmaktadır. Değerleme konusu taşınmaza ulaşım için; bölgenin ana arterlerinden Haymana­Ankara­Şereflikoçhisar yolu üzerinde doğu istikamette ilerlerken Yamaç Mahallesi ayrımından sağa henüz isimlendirilmemiş yola dönülür. Sırasıyla Yamak, Gedikli, Kirazoğlu, Büyükkonak, Sırçasaray ve Toyçayırı mahalleleri geçilir. Toyçayırı mahallesinden sonra yaklaşık 4km ilerlenip Çatak Mahallesi girişine ulaşılır. Çatak mahalle içi yolu yaklaşık 650 metre takip edilip sol kolda yola bitişik mesafede değerleme konusu taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz mahalle (köy) yerleşim alanı içerisinde bulunmakta olup, çevresinde benzer niteliklerde köy evleri tarım arazileri bulunmaktadır. yakın çe köy evi tarzı konutların yer aldığı bölgede konumludur. Yakın çevresinde Toyçayırı ve Alahacılı Mahalleleri bulunmaktadır. Taşınmaza ulaşım yalnızca özel araçlar ile mümkündür.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.