Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Gölbaşı Gölbek Mahallesi'nde 7 Dönüm Yatırımlık Tarla

Şirketten 7110m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
18755
Metre Kare:
7110m2
Ada:
121984
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gölbek Mahallesi, 121984 Ada – 1 Parsel, (Eski:571 Parsel) Gölbaşı/ Ankara

Uzman Görüşü

Taşınmazın kuzeybatı yönünden ~158 m kadastro yoluna cepheli olması avantajıdır.

Açıklama

Özellikler: 121984 Ada 1 parsel 7.110,84 m2 yüzölçümlü olup dikdörtgen benzeri geometrik şekle, düz topografik yapıya sahiptir. Sulama imkanı yoktur. Taşınmaz kuzeybatı yönden yaklaşık 160 metre kadastro yoluna cepheli olup diğer yönlerden komşu parsellerle çevrilidir. Taşınmazın sınırlarını belirleyen herhangi bir çit, tel örgü, duvar vs. sınırı mevcut değildir.

Taşınmazın bulunduğu bölgede teknik alt yapı tamamlanmamıştır. Taşınmazın bulunduğu mahalleye özel araçlarla ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım tarlalar arasında yer alan kadastro yolu ile sağlanabilmektedir. Gölbek Mahallesi sakinleri tarım ve hayvancılıkla geçimini sağlamaktadır. Taşınmaz Gölbek mahallesine kuş uçuşu olarak ~3,00km, Ankara - Konya Karayoluna ~4,50km, Gölbaşı İlçe merkezine ~50km mesafede yer almaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde benzer vasıflı tarlalar yer almaktadır

Gölbaşı belediyesinden parselin imar onama sınırı dışında PLANSIZ ALANDA yer aldığı bilgisi şifahen edinilmiştir.

Not: Doğal Sit Kesin Korunacak Hassas Alan'da ( Sürdürülebilir Koruma Ve Kontrollü Kullanım Alanı , Doğal Nitelikli Koruma Alanı) yer almaktadır. GÖLBAŞI (ANKARA) SULH HUKUK MAHKEMESİ nin 26/12/2017 tarih 2017/769 ESAS sayılı Mahkeme Müzekkeresi yazısı ile İzale-i Şuyu davası açılmıştır. Bu şerh satışa engel teşkil etmeyen sadece dava olduğunu belirtmek için mahkeme tarafından konulmuş olan şerhlerdir. Alacak olan kişi tapu devrinden sonra ilgili mahkemeye gidip davaya devam etmeyeceğine daire dilekçe verdiği zaman bu şerh kalkar. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.