1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Gölbaşı Tek Kooperatif Sitesi'nde 6+1 Villa

Bankadan 6 + 1 432m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17970
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 432m2
Ada 119501
Parsel 17
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 2
İskan Tarihi 8/4/2016
Arsa Yüzölçümü 345

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kızılcaşar Mah. Tek Koop.Sitesi 2698.Sok. No:12 Gölbaşı/Ankara

Açıklama

Özellikler:  Villanın bodrum katı brüt 112 m2, zemin katı brüt 111 m2 (16 m2 veranda, 10 m2 giriş terası hariç), 1. normal katı brüt 128 m2, çatı katı brüt 81 m2 (31 m2 teras hariç) olmak üzere toplam brüt 432 m2 alanlıdır. 1.bodrum katında hobi odası, depo, kiler, banyo wc, zemin katında; giriş holü, giriş terası, veranda, salon, wc ve mutfak, 1.normal katında 3 oda, duş-wc ve balkon, çatı katında 2 oda, wc, depo ve açık teras hacimleri bulunmaktadır. Ana taşınmazın girişi yapının kuzey cephesinden, zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. Taşınmaz dış cephesi sıva tadilatı gerekmektedir. Kısmen bakımlı durumdadır. Taşınmazın tapu vasfı betonarme 3 katlı mesken ve arsasıdır. 

Ana yapı 119501 ada, 17 parsel sayılı, 345,00 m2 yüzölçümlü arsa ve üzerine inşa edilmiş 38 yapı sınıfında, ayrık nizamda, bodrum + zemin + 1 normal + çatı kat olarak proje ve inşa edilmiştir.

Ulaşım: Taşınmaz Ankara İli, Gölbaşı İlçesi, Kızılcaşar Mahallesi, 2698 Sokak, Tek Yapı Koop., No: 12 açık adresli taşınmazdır. (UAVT: 1400883771) Taşınmaz, uluslararası koordinat sistemine göre 39.828100, 32.716000 koordinatlarında tanımlıdır. Gayrimenkul Gölbaşı liçe merkezine yaklaşık 25 km uzaklıkta yer almakta olup, yakın çevresinde bilinen önemli referans noktaları Atılım Üniversitesi, Lösante Hastanesidir. Gayrimenkule toplu taşım araçları ile ulaşım imkanı kısıtlı olarak mevcuttur. Taşınmaz, kamusal alanlar ve sosyal donatı alanlarına yakın konumdadır. Değerleme konusu gayrimenkulün bulunduğu bölge şehrin yeni gelişen bir bölgesi olup, çevre genellikle 0-5 yıllık yapılardan oluşmaktadır. Bölgede apartman tipi, konut yapılaşması yoğunlukta olup, ticari yoğunluk orta seviyededir. Bölge sakinlerinin günlük temel ihtiyaçlarını giderebilecekleri, market, eczane, kafeterya, gibi ticari faaliyetler bulunmaktadır. 

Not: 8/4/2016 tarihli iskan belgesi bulunmaktadır. Tapuda Kızılcaşar-imar mahallesinde kayıtlıdır. Taşınmazın tapu vasfı betonarme 3 katlı mesken ve arsasıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.