Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Elmadağ Kemalpaşa'da 3+1 125m2 Daire

Bankadan 3 + 1 125m2

Özellikler

Tapu no 5504
Pafta -
Ada 184
Parsel 39
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kemalpaşa Mahallesi, Ali Eysen Sokağı, Babayiğit Apartmanı, No:13/12, Elmadağ/ANKARA

Açıklama

Ulaşım: İlçe'nin kuzeybatıdan girişi konumundaki Atatürk Bulvarı üzerinde Kırıkkale yolundan çıkışla kuzeydoğu istikametine devam edilir. Cadde üzerindeki ilk sağa, ardından ikinci sola ve tekrar ilk sola dönüldüğünde Ali Eysen Sokağı'na ulaşılır. Söze konusu taşınmaz sokak üzerinde sağ kolda (güneydoğu cephede) yer alan binalardandır. Ali Eysen Sokağı ile Sağlık Sokağının kesiştiği köşe parselden kuzeydoğuya doğru sayıldığında üçüncü binada konumludur.

Özellikler: Konu 12 bağımsız bölüm no'lu taşınmaz; bina girişinin bulunduğu sokak cephesinden bakıldığında sol önde, içeriye girip üç kat çıkıldıktan 
sonra kat holünde sağa dönüldüğünde karşıya gelen dört meskenden soldan ikinci konumundadır. Yapı bitişik nizamda inşa edildiğinden söz konusu taşınmaz kuzeybatı yönden tek cepheye sahiptir. Onaylı mimari projesine göre brüt yaklaşık 125m2 kullanım alanlı olan mesken; 3 oda, salon, mutfak, antre, hol, banyo, WC ile 1 balkon bölümlerinden oluşmaktadır. Bölgenin her türlü altyapı ihtiyacı karşılanmış olup kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır.
Ana gayrimenkul duvarları sıva üzeri boyalıdır. Isıtma doğalgaz 
yakıtlı kombili kalorifer sistemi ile sağlanmaktadır. Binada çalışır durumda bir adet asansör mevcuttur. Yapının dış cephesi fugalı köpük malzeme ve dış cephe boyası ile kaplıdır.