1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ankara Çankaya Park Platin Konutları'nda 6+1 Villa

Bankadan 6 + 1 540m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17969
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 540m2
Ada 44845
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 18
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 39215

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Alacaatlı Mahallesi 4844. Cadde Park Platin Konutları No:28/27 Çankaya/Ankara

Açıklama

Özellikler: Park Platin Konutları'nda H27 nolu bağımsız bölüm mimari projesine göre ve mahallinde bodrum, zemin, 1 normal kat olarak inşa edilmiş olup toplam 3 kattan oluşmaktadır. Tapu vasfı müstakil konuttur.   Mimari projesine göre taşınmazın bodrum katı -188m2 alana sahip olup sığınak, wc, jimnastik odası, su deposu, hol ve kapalı garaj hacimlerinden, zemin kati-188m2 alana sahip olup salon, 3 oda, mutfak, depo, lavabo - wc, hol, 2 balkon ve giriş hacimlerinden, 1. katı ise -184m2 alana sahip olup 4 yatak odası, 1 cocuk odası, 1 çalışma odası, 1 e. banyosu, yüklük, 2 banyo, hol ve 4 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Toplam 540 m2 büyüklüğündedir. Taşınmaz mimari projesine göre 9 + 1 formunda iken mahallinde yapılan proje hilafı değişiklikler ile 6 + 1 formuna dönüştürülmüştür. Taşınmazın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası olup giriş kapısı çelik kapıdır ve çevre düzenlemesi yapılmamış vaziyettedir. Taşınmazın bodrum katta yer alan garaj kapısının montajı yapılmamıştır. Iç hacimlerde zeminler şap betonu, duvarlar alçı sıva, tavanlar ise alçı sıvalıdır. Pencereler pvc doğrama olup iç kapı kasa ve kanatlarının montajı yapılmamıştır. Taşınmazda elektrik, temiz su, pis su ve doğalgaz tesisatı tamamlanmış vaziyettedir. Mutfak dolabı, tezgah, vitrifiye, armatür, kombi ve radyatör montajı yapılmamıştır. Mahallinde yer alan imalat eksiklikleri dikkate alındığında inşaat tamamlanma seviyesi %70 olarak hesaplanmıştır.

39.215,00m2 alana sahip 44845 ada 2 parsel geometrik şekil olarak amorf yapıda olup az eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Konu parsel tüm yönlerde imar yolları ile sınırlıdır. Parsel üzerinde ayrık nizamda, betonarme karkas yapı tarzında, aynı tipte 54 adet müstakil konuttan oluşan Park Platin Sitesi yer almaktadır. Site girişi kuzeybatı cepheden, 4844. Cadde üzerinden sağlanmaktadır. Site dahilinde özel güvenlik, güvenlik kamera sistemi ve bahçe duvarı mevcuttur. Site içerisi yollar kilit taşı döşenmiş olup, site içerisinde peyzaj çalışmaları tamamlanmış vaziyettedir. Site dahilinde ikametin başladığı gözlemlenmiştir. 

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım bölgenin bilinen akslarından olan Türkkonut Bulvarı üzerinde doğu yönünde ilerlenirken Ağaçlı Tır Parkı bitiminden sağ istikamete 3346. Sokağa dönülür. 3346. Sokak üzerinde ~2km kadar ilerledikten sonra sol istikamete 4835. Caddeye dönülür. Taşınmazın dahilinde yer aldığı Park Platin Konakları 4835. Cadde üzerinde -400m kadar ileride sol kolda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgenin teknik alt yapısı olup ulaşım problemi bulunmamaktadır. Bölge üst gelir seviyesine sahip bireylerce tercih edilen bir yerleşim bölgesidir. Taşınmaz ilçe merkezinin güneybatı kısmında yer almakta olup merkeze mesafesi bulunmaktadır. Bölge geneline markalı konut projeleri hakim olup bölgede site farzı müstakil konut ve apartman tipi yapılaşma yoğunluktadır. Yakın çevrede benzer vasıfta meskenler, boş arsalar, Ata Bilge Konutlar, Incek Toki Milletvekili konutları yer almaktadır. 

Not: Tapu vasfı müstakil konuttur. Mutfak dolabı, tezgah, vitrifiye, armatür, kombi ve radyatör montajı yapılmamıştır. İçi natamamdır. Toplam 540 m2 büyüklüğündedir. Taşınmaz mimari projesine göre 9 + 1 formunda iken mahallinde yapılan proje hilafı değişiklikler ile 6 + 1 formuna dönüştürülmüştür. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.