COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ankara Çamlıdere Kayabaşı Mahallesi Aden Çamlıdere Konaklarında Villa

Bankadan 4 + 1 126m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12497
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 126m2
Ada 586
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 1
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 399

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kayabaşı Mahallesi, İ.Melih Gökçek Caddesi, Aden Çamlıdere Konakları, No:14/27, Çamlıdere/Ankara

Açıklama

"Aluçdağı Milli Parkına ve Çamlıdere Yaylasına yakın  mesafede konumlu LÜKS SİTE İÇERİSİNDE, İlçe Merkezine 4 km mesafede, BAHÇE İÇERİSİNDE 126.00 m2 kapalı alan ilaveten çok geniş açık teras ve veranda imkanlarıyla MÜSTAKİL YAŞAM konforu sunacak, yemyeşil peyzaj içerisinde KULLANIŞLI VİLLA"
Özellikler: 27 bağımsız bölüm numaralı dubleks konut ayrık nizamda, betonarme yapı türünde zemin + 1 normal kattan oluşmakta ve toplamda 
brüt 126 m2 kapalı kullanım alanına sahiptir. Mimari projesine göre yapının zemin katı brüt 66 m2 kapalı kullanım alanlı ve 13 m2 açık teras alanlı olup, salon, yatak odası, mutfak, wc, antre ve teras, 1. katı brüt 60 m2 kullanım alanlı ve 32 m2 açık teras alanlı olup, 3 oda, 2 banyo, hol ve açık terastan oluşmaktadır. Taşınmazın içi görülmemiştir.
Taşınmazın bulunduğu site, 12.171,00 m2 yüz ölçümlü 586 Ada 2 Parsel üzerine, ayrık nizamda, 
betonarme yapı türünde, A ve B tipinde projelendirilmiş, zemin + 1 normal kat olarak inşa edilmiş, toplamda 29 adet bağımsız bölümün bulunduğu Aden Çamlıdere Konaklarıdır. Taşınmaz site içerisindeki B tipi konutlardan olup parselin yola göre arka sırasında yer almaktadır. Site içerisinde açık otopark alanları ve yeşil alanlar bulunmakta olup parselin etrafı beton duvar üzeri tel örgü ile çevrilidir. Site görevlisi bulunmaktadır. Taşınmazın bahçe peyzajı yapılı olup, taşınmazın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyası ile boyalıdır.
Ulaşım: Taşınmaza 
ulaşım Cumhuriyet Caddesi referans alınarak sağlanır. Açık ulaşım tarifi ise; Çamlıdere İlçesinin ana caddesi olan Cumhuriyet Caddesi üzerinde kuzeydoğu yönde ilerlenirken bu caddeyi sağda kesen, Kayabaşı Mahallesine ulaşımın sağlandığı İ.Melih Gökçek Caddesine dönülür. İ. Melih Gökçek Caddesi üzerinde yaklaşık 3,4 km ilerde sol tarafta konumlu olan Aden Çamlıdere Konakları içerisindeki 27 bağımsız bölüm numaralı dubleks konuttur. Taşınmaz Çamlıdere İlçe Merkezine yaklaşık 4 km mesafede yer almakta olup, bölgede yapılaşma seyrektir. Yakın çevresinde müstakil tarzda inşa edilmiş müstakil yapılar bulunmaktadır. Taşınmaz Aluçdağı Milli Parkına ve Çamlıdere Yaylasına yakın mesafede konumludur. Bölgenin her türlü alt yapı ve üst yapı olanakları bulunmakta olup, kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Bölgeye ulaşım özel araçlarla sağlanmaktadır.
Not: 24/07/2015 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.