0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ankara Altındağ'da Cadde Üzeri Depolu Dükkan

Bankadan 162m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18997
Metre Kare:
162m2
Ada:
24474
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
8
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
İskan Tarihi:
08.12.2016
Ruhsat Tarihi:
12.05.2014
Bağımsız Bölüm:
25
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
-2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

YILDIZTEPE MAHALLESİ, ABDULLAH FARUKİ CADDESİ, NO:10G (B BLOK BAĞIMSIZ BÖLÜM NO:25) ALTINDAĞ / ANKARA

Açıklama

ALTINDAĞ ABDULLAH FARUKİ CADDESİ'NE 4.45 M2 CEPHELİ DEPOLU DÜKKAN

Özellikler: Ankara İli Altındağ ilçesi Yıldıztepe Mahallesi, Abdullah Faruki Caddesi konumlu 25 nolu bağımsız bölümdür. Taşınmaz Abdullah Faruki Caddesi’nden bakıldığında soldan ilk sıradadır. Projesine göre önde ~41m2 kullanım alanlı dükkan ve arkada 40m2 alanlı depo olmak üzere iki bölümden oluşan dükkan brüt 81m2 alanlı dükkan ve wc tertibindedir. Mevcutta ise taşınmazın projesi ile uyumsuz olarak dükkan ve depo arasındaki bölme duvar kaldırılarak bu iki alan birleştirilmiş ve dükkan altında ~brüt 81 m2 kullanım alanlı toprak dolgu alanı 1,70m tavan yüksekliğinde depo olarak kullanıma açılmıştır. Depoya iniş sol arka köşede yer alan iniş kapağından sağlanmaktadır. Dükkan mahallindeki bu haliyle brüt 162 m2 alanlıdır. 

Dükkan vitrini alüminyum doğrama camekanlıdır. Cadde cephesi ~4,45 m dir. İç hacim yükseklikleri ise dükkan katı 2.65 mt. Depo: 1.70mt dir. Taşınmazın dükkan katı 1.Bodrum katta yer almasına rağmen; cepheli olduğu Cadde ile aynı kotta yer almaktadır.

Taşınmazın kamu hizmetlerinden istifadesi tamdır. Abdullah Faruki Caddesi topoğrafik olarak eğimli olup,4-5 katlı betonarme binalar yer almaktadır. Caddenin ticari fonksiyonu, araç ve yaya sirkülasyonu düşüktür. Genellikle küçük ölçekli dükkanlar yer almaktadır. Bölgede ticari hareketlilik Doğu ve 162 Caddelerde yoğundur.

Not: Taşınmazın 08.12.2016 tarihli iskan belgesi ve 12.05.2014 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmazın projesindeki alanı 81 m2 iken mevcutta 162 m2dir. Alıcı teklif verirken mevcut haliyle almayı kabul eder. Taşınmaz tapuda Güneşevler Mahallesi'ne kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.