Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Altındağ Ali Ersoy Mahallesinde 400m2 Dükkan

Şirketten 400m2

Özellikler

Tapu no 8858
Ada 23353
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 6
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 8
Bağımsız Bölüm 33
Bulunduğu Kat -1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Ali Ersoy Mahallesi, 17. Sokak No: 7/A 1 Bodrum Katta Bulunan, 33 Nolu Bağımsız Bölüm, Altındağ / Ankara

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz, Ankara İli, Altındağ Ilçesi, Ali Ersoy Mahallesi, 17. Sokak üzerinde konumlu 7 kapı nolu Başaran Apartmanı'nın 1. bodrum katında yer alan 7/A kapı no'lu (33 bağımsız bölüm no'lu) dükkandır. Taşınmaz Ali Ersoy İlköğretim Okulu ve Alı Ersoy Camii'ne yakın mesafede yer almaktadır. Yakın çevresinde benzer özelliklere sahip zemin katları iş yeri, normal katları mesken olarak kullanılan 5 - 10 katlı binalar yer almaktadır. Konumu, ulaşım kolaylığı ve ana arterlere olan yakınlığı taşınmazın değerini olumlu yönde etkilemektedir. Bölge, Altındağ Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup tamamlanmış altyapıya sahiptir.
Özellikler: Taşınmaz dükkan ve 2 adet WC hacimlerinden oluşmakta olup brüt 400 m2 kullanım alanına sahiptir. Dükkan hacminin zeminleri granit kaplı, duvarları ve tavanı plastik boyalıdır. WC hacminin zeminleri seramik, duvarlar fayans kaplı, tavanları ise plastik boyalıdır. WC hacimleri içerisinde vitrifiyeler tamdır. Taşınmazın giriş kapısı vitrin ve pencere doğramaları demirden mamüldür. İç kapı doğramaları amerikan paneldir. Taşınmaz binanın 1. bodrum katında yer almaktadır. Ancak arazideki eğimden dolayı taşınmazın girişi yol kotu ile aynı seviyededir. 
Taşınmazın konumlu olduğu bina; 2 bodrum, zemin, 7 normal ve çatı katı olmak üzere toplam 11 katlıdır. Mimari projesine göre 2. bodrum katta sığınak, kazan dairesi, su deposu ve hidrofor odası; 1. bodrum katta bir adet dükkan ve kapıcı dairesi; diğer katların her birinde ise dörder adet daire olmak üzere binada toplam 33 (1 adet dükkan ve 32 adet daire) adet bağımsız bölüm bulunmaktadır 7. normal katta yer alan daireler çatı katı ile irtibatlı dubleks dairelerdir. Bina girişi yerinde mimari projesine uygun olarak zemin kat seviyesindedir. 
Not: 16/04/2015 tarihli yapı kullanım izni bulunmaktadır.