Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Altındağ Ali Ersoy Mahallesinde 280 m2 İş Yeri

Şirketten 280m2

Özellikler

Tapu no 8848
Ada 9976
Parsel 18
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı 22
Isıtma Sistemi Yok
Kat Sayısı 3
Bağımsız Bölüm 6
Bulunduğu Kat 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır

Adres

Ankara İli, Altındağ Ilçesi, Ali Ersoy Mahallesi, Eğribucak Caddesi NO: 37 3.Katta, İş Yeri - İmalathane Nitelikli 6 Nolu Bağımsız Bölüm,

Açıklama

Ulaşım: Değerlemeye konu taşınmaz, Ankara İli, Altındağ Ilçesi, Ali Ersoy Mahallesi, Eğribucak Caddesi üzerinde yer alan 37 kapı no'lu bina bünyesindeki 1, 2, 4, 5 ve 6 no'lu bağımsız bölümlerdir. Taşınmazların içerisine girilememiştir. Yakın çevrede genellikle iş yeri olarak kullanılan, benzer özelliklere sahip 2-3 katlı binalar, zemin katları kısmen konut kısmen iş yeri, normal katları ise mesken olarak kullanılmakta olan 5-10 katlı binalar ile az sayıda boş parsel yer almaktadır. Konumu, ulaşım kolaylığı ve tercih edilen bir bölgede konumlu olması taşınmazın değerini olumlu yönde etkilemektedir. Bölge, Altındağ Belediyesi sınırları içerisinde yer almakta olup tamamlanmış altyapıya sahiptir. Çamlıtepe Caddesi 450 m, Altındağ Belediyesi 4,2 km, Altındağ Tapu Müdürlüğü 4,7 km, Ulus 6,1 km, 15 Temmuz Kızılay Demokrasi Meydanı 9 km, Esenboğa Havalimanı 25 km uzaklığındadır.

Özellikler: Taşınmazların içerisine girilememiştir. 6 no'lu bağımsız bölüm ile ilgili tüm tespitlerimiz yerinde ve fakat dışarıdan yapılan incelemeler neticesinde belirlenmiştir. Mimari projesine göre taşınmazın konumlu olduğu bina projesine göre zemin, asma ve 3 normal kat olmak üzere 5 katlıdır. Binanın zemin katında iki adet imalathane, asma ve 3 normal katın her birinde birer adet imalathane olmak üzere binada toplam 6 adet bağımsız bölüm yer almaktadır. Projesinde gözüken asma katın (3 nolu bağımsız bölümün) yerinde inşa edilmediği belirlenmiştir. Değerlemeye konu taşınmazın konumlandığı bina yerinde zemin ve 3 normal kat olmak üzere toplam 4 katlıdır. Taşınmazın yasal kullanım alanı 280 m2 dir.

6. bağımsız bölüm no'lu iş yerinin yerinde ve projesine göre imalathane, depo ve WC hacimlerinden oluşmaktadır. İmalathane ve depo hacimlerinin zeminlen dökme mozaik kaplı, duvarları ve tavanları plastik boyalıdır. WC hacimlerin zeminleri seramik, duvarları fayans kaplı, tavanlan ise plastik boyalıdır. WC hacimleri içerisinde vitrifiyeler tamdır. 

Not: 26/12/1996 tarihli Yapı Kullanma İzin belgesi bulunmaktadır.