COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Amasya Merkez Şeyhcui Mahallesinde 80 m2 Dükkan

Bankadan 80m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 13815
Metre Kare 80m2
Ada 1377
Parsel 11
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 8
Isıtma Sistemi Kombili
Kat Sayısı 3
Ruhsat Tarihi 01/08/2012
Bağımsız Bölüm 1
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

ŞEYHCUİ MAHALLESİ ŞAFAK SOKAK NO:5/1 MERKEZ/AMASYA

Açıklama

Özellikler: Dükkan batı-güney cepheli olup, onaylı mimari projesine göre ve yerinde binaya Şafak Sokak üzerinden bakıldığında ve bina girişine göre sol kolda ve bodrum katta konumlanmakta olup;dükkan girişi ana binadan bağımsız olarak Şafak Sokak üzerinden sağlanmaktadır. Taşınmaz onaylı projesine göre işyeri ve wc-lavabo hacimlerinden oluşmakta olup 78 m2 kullanım alanına sahiptir. Konu dükkanın cepheli olduğu Şafak Sokağa yaklaşık 5,35 m cephesi bulunmaktadır. Dükkanın giriş cephesi 5,35 m genişliğinde, derinliği 12,25 m, kat yüksekliği ise 2,80 m dir. Taşınmaz içerisinde ticareti engelleyecek kolonlama olmadığı tespit edilmiştir. Taşınmazın giriş kapısı alüminyum doğramadır. 
Taşınmazın konumlandığı ana gayrimenkul; 299,00- m2 yüzölçümlü arsa vasıflı taşınmaz üzerinde betonarme yapı tarzında, 3/B yapı grubuna sahip; Bodrum Kat, Zemin kat ve 3 adet normal kat olmak üzere 5 kat olarak proje ve inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında 1 adet dükkan, zemin ve 3 normal katın her birinde ise 1’er adet mesken olmak üzere binada toplam 5 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi güney cephede yer alan Şafak Sokak üzerinden ve bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Binada yer alan bağımsız bölümlerin ısınması bireysel doğalgaz kombi vasıtasıyla sağlanmak üzere tasarlanmıştır. Ortak kullanım alanları, merdiven basamakları ve kat sahanlıkları mermer kaplamalı, merdiven ve balkon korkulukları ise alüminyum boru profil malzemeden imal edilmiştir. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Bina dış cephesi ısı mantolama üzeri akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalı çatısı ise ahşap üzeri kiremit örtülüdür. 

Ulaşım: Amasya İli ana arterlerinden Muhsin Yazıcıoğlu Cadddesi ile Çeçen Caddesinin kesiştiği alan üzerinde kuzeybatı istikametinde yaklaşık 500 m kadar ilerlenilerek sol kolda kalan Şafak Sokağa ulaşılır. Bu sokak üzerinde batı istikametinde yaklaşık 130 m kadar ilerlenilerek sol kolda kalan ve Şafak Sokaktan cephe alan taşınmaza ulaşılır. Taşınmazı il merkezine kısmen mesafeli konumda olup ulaşım; toplu taşıma araçlarıyla veya yaya olarak rahatlıkla sağlanabilir niteliktedir.

Not:  01/08/2012 tarih ve 2012/108 cilt/sahife nolu Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.