Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Amasya Merkez Şeyhcui Mahallesinde 158 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 158m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 8001
Pafta 19KI
Ada 1467
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm A 6

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Şeyhcui Mahallesi, Aydınoğlu Apartmanı A blok Afşin Sokak No:6/6 Mazlum Sokak Merkez / AMASYA

Açıklama

Ulaşım: Amasya Üniversitesi Eğitim Fakültesinden itibaren batı yönünde Türkistan Caddesi üzerinde 625 metre ilerledikten sonra sağa dönerek Kutup Dede Sokağına girilir. Bu sokak üzerinden yaklaşık 100 metre ilerledikten sonra sağa dönerek Bahadır Sokağa girilir. Bu sokak üzerinde tahmini 125 metre ilerledikten sonra sağa dönerek Afşin Sokağa dönülür ve akabinde 25 metre ilerlenerek solda konumlu değerleme konusu taşınmaza ulaşılır.

Özellikler: Taşınmazın kuzeydoğu ve batı olmak üzere 3 yöne cephesi bulunmaktadır. Değerleme konusu taşınmaz A blokta 2. katta yer alan 6 bağımsız bölüm numaralı mesken olup, bina girişine göre sağ cephede konumludur. Taşınmaz onaylı mimari projesinde brüt 158 m² kullanım alanına sahiptir. Taşınmaz antre, hol, 3 oda, salon, mutfak, lavabo/wc, banyo, duş ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır. İç mekan özellikleri hakkında bilgi edinilememiştir.

Ana gayrimenkul 1.730,01 m² alanlı 1467 ada 8 parsel üzerinde ayrık nizamda ve betonarme karkas yapı tarzında A ve B blok olmak üzere toplam 2 bloktan meydana gelmektedir. Taşınmaz A Blokta 2. katta ve B blokta bodrum katta yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bina bodrum + zemin + 2 normal kattan meydana gelmektedir. A bloğun ayrıntılı kat taksimatına göre binanın bodrum katında; kapıcı dairesi, sığınak ve 1 adet mesken bulunmaktadır. Zemin katında; 23 bağımsız bölüm numaralı 2 adet mesken, 1.Normal katında; 45 bağımsız bölüm numaralı 2 adet mesken, 2.Normal katında; değerlemeye konu 6 ve 7 bağımsız bölüm numaralı mesken olmak üzere bina genelinde toplam 7 adet bağımsız bölüm mevcuttur. B bloğun ayrıntılı kat taksimatına göre binanın bodrum katında; değerlemeye konu 1 bağımsız bölüm numaralı mesken ve 2 bağımsız bölüm numaralı mesken yer almaktadır. Zemin katında; 34 bağımsız bölüm numaralı 2 adet mesken, 1.Normal katında; 56 numaralı meskenler, 2.Normal katında; 78 numaralı 2 adet olmak üzere bina genelinde toplam 8 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. A blok bina girişi doğu cepheden ve bodrum kattan sağlanmakta olup, B blok girişi batı cepheden ve bodrum kattan sağlanmaktadır. Bina giriş kapıları ferforje demir doğrama, bina girişi, bina içi ortak kullanım alanlarının zeminleri, sahanlıklar ve merdiven basamakları mermer kaplamadır. Duvarları ve tavanları saten boya ile boyalıdır. Binanın dış cephesi mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Binanın ısıtma sistemi ferdi

Not: 30/05/2011 tarihli yapı kullanım izin belgesi (iskan) vardır.