0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Amasya Merkez Fethiye Mahallesi'nde 2+1 81 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 81m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16710
Oda Sayısı:
2 + 1
Metre Kare:
81m2
Ada:
241
Parsel:
54
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
37
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
İskan Tarihi:
22/12/1983
Ruhsat Tarihi:
22/12/1983
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Fethiye Mahallesi, Çelebi Mehmet Caddesi, No:17 K:1 D:2 Merkez/Amasya

Uzman Görüşü

Taşınmazın iskan belgesinin olması, tercih edilen bölge niteliği taşıması, yakın çevresinde Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Plevne Ortaokulu, Amasya İl Sağlık Müdürlüğü, Amasya İl Göç İdaresi Müdürlüğü, Atatürk İlkokulu, Bumalı Minare Camii'nin yer alması ve ulaşımın kolay olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 2 bağımsız bölüm nolu mesken 1 katta konumludur. Kuzey ve bat cephelere hakimdir. Mesken girişi batı yönden Çelebi Mehmet Caddesi üzerinden sağlanmaktadır.  Taşınmaz projesinde 2 oda, 1 salon, mutfak, antre, banyo, wc ve 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Brüt 81 m kullanım alanıma sahiptir. 

Taşınmazın yer aldığı ana gayrimenkulün bulunduğu parsel, 163,87 m yüz ölçümlü arsa üzerine, betonarme yapı strüktüründe +zemin+2 normal kat + teras katlı olarak inşa edilmiştir. Ana gayrimenkul mahallinde ve mimari projesine göre zemin+2 normal kat + teras kattan oluşmaktadır. Mimari projesine göre zemin katında 1 bağımsız bölüm numaralı mesken, 1 Normal katında 2 bağımsız bölüm numaralı mesken, 2.normal katında 3 bağımsız bölüm numaralı mesken, teras katında 4 bağımsız bölüm numaralı mesken olmak üzere binada toplam 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Zemin kat mesken girişi zemin kat seviyesinden ve çeten sokak cephesinden, 1, 2 ve teras kat girişleri Çelebi Mehmet caddesi cephesinden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyası ile boyalıdır. Ana gayrimenkulde asansör bulunmamaktadır.  

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için Çelebi Mehmet Caddesi üzerinde kuzey batı yönünde Amasya Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi istikametinde yaklaşık 100 m. ilerlenir ve Çeten sokak ile Çelebi Mehmet Caddesinin kesiştiği noktada yer alan gayrimenkule ulaşılır. Taşınmazın merkezine yaklaşık 400 m mesafede yer almakta olup, yakın çevresinde 1/2 katlı müstakil konutlar, 3/4 katlı apartman tarza yapılar bulunmaktadır. Bölge yeni yapılaşmanın yoğunluğu az olduğu bir bölge özelliği göstermektedir. Yakın çevresinde Ağız ve Diş Sağlığı Hastanesi, Plevne Ortaokulu, Amasya İl Sağlık Müdürlüğü, Amasya İl Göç İdaresi Müdürlüğü, Atatürk İlkokulu, Bumalı Minare Cami yer almaktadır. Bölge alt ve orta düzey gelir grubuna sahip insanlarının tercih ettiği bir bölge özelliği göstermektedir Ulaşım özel araçlar ile kolaylıkla yapılabilmektedir. 

Not: 22/12/1983 tarihli yapı ruhsatı ve iskan belgesi bulunmaktadır. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.