Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Amasya Merkez Akbillek 113 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 113m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tapu no 8004
Ada 775
Parsel 204
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 16
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Akbilek Mahallesi, Şeyhcui Sokak No:6 Kat:1 Daire:4 Merkez / AMASYA UVAT: 1361503566

Açıklama

Ulaşım: Ana arterlerden olan Pınarbaşı Caddesi üzerinde Paç Meydanından 640 metre güneyde solda yer almaktadır. Yakın çevresinde; Primemall AVM, Kılıç Ali Paşa İÖO, Atatürk İÖO bulunmaktadır. Taşınmazın cephe aldığı Pınarbaşı Caddesi toplu taşıma araçlarının güzergâhıdır.

Özellikler: 4 bağımsız bölüm numaralı mesken, Amasya Tapu Müdürlüğü'nde bulunan mimari projesine göre, ana gayrimenkulün 1. normal katında, bina girişine göre ve Şeyhcui Sokaktan bakıldığında sol kolda yer almaktadır. Projesine göre 3 oda, salon, antre, hol, mutfak, lavabo, wc, banyo ve 2 adet balkondan oluşan taşınmazın kullanım alanı 113m2'dir. Yerinde yapılan incelemesinde taşınmazın içerisine girilememiş bu nedenle projesiyle uyumluluğu tespit edilememiştir. Dışarıdan görülebildiği kadarı ile pencereler PVC doğramadır. Isınma ihtiyacı kombi ile sağlanmaktadır.

Ana taşınmaz; 6168 Nolu Parsel, 994,00 m² alanlı arsa üzerine, betonarme yapı cinsinde, A, B ve C Blok olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı A Blok parselin güneyinde; B Blok parselin kuzeybatısında, C Blok ise parselin kuzeydoğusunda yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu A Blok Bodrum + Zemin + Asma + 5 Normal Kat olarak inşa edilmiştir. Binada toplam 13 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın dış cephesi plastik dış cephe boyası olup, giriş holünde, iç merdivenler ve kat sahanlıklarında yer döşemesi mermer kaplamalı, duvarlar plastik boyalıdır. Apartman giriş zemin kat seviyesinden ve batı cephesinde yapılmakta olup giriş kapısı camlı, ferforje doğramadır. Apartmanda asansör bulunmakta olup doğalgaz tesisatı mevcut değildir.

Not: 26/01/2000 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.