Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Amasya Hacılar Meydanı Mahallesinde 149 m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 149m2

Özellikler

Tapu no 9504
Ada 1319
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 18
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hacılar Meydanı Mahallesi, Nigar Sokak, Ayhan Apartmanı, No:15/4 Amasya

Amasya Hacılar Meydanı Mahallesinde 149 m2 4+1 Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Hacılar Meydanı Mahallesi, Nigar Sokak, Ayhan Apartmanı, No:15/4 Amasya adresinde yer almaktadır. Açık tarifi ise, Amasya şehir merkezinden, Tokat ve Turhal istikametine doğru ilerlenir. Amasya Park AVM sonrasında Yavuz Acar Caddesi'ne girilir. Yaklaşık 300 metre sonra sağ bulunan Hoca Ahmet Yesevi Caddesine dönülerek Stadyuma doğru ilerlenir. Ahmet Yesevi Caddesi üzerinde 200m sonra sağ tarafa

Nigar sokağına girilir.Taşınmaz Nigar Sokak üzerinde 200m ileride, Çardak Sokak yol ayrımına gelmeden önce sol kolda bulunan binada yer almaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ile sağlanmaktadır.

Özellikler: Taşınmaz 4 bağımsız bölüm numaralı mesken, ana gayrimenkulün 3.normal katında yer almaktadır. Taşınmaz 4 oda, salon, antre, hol, mutfak, lavabo, wc, banyo, duş ve 2 adet balkondan oluşan taşınmazın kullanım alanı 149 m2'dir. Taşınmazın giriş kapısı çelik, pencereler PVC doğramadır. Isınma sistemi belirlenememiştir. 

Ana gayrimenkul, 1319 ada, 8 parselde, 407 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde, betonarme yapı strüktüründe inşa edilmiş olan binadır. Ayrık nizamda inşa edilen bina bodrum kat, zemin kat ve 3 normal kattan oluşmaktadır. Binanın  bodrum katında 4 adet eklenti kömürlük ve ortak kullanım alanı ile zemin kat ve normal katların her birinde 1 adet mesken olmak üzere toplam 4 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın girişi  zemin kattan olup, fiili durumda bodrum kattan ve Nigar Sokaktan bakıldığında sol koldan sağlanmaktadır. Giriş kapısı alüminyumdur. Yer döşemeleri mermer merdiven korkulukları demir doğramadır. Duvarlar sıva üzeri boyalıdır. Isınma ihtiyacı kombi ile sağlanmakta olup, asansör bulunmamaktadır.

Not: 11/08/1998 ve 98/87 sayılı Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.