0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Merkez Yavuz Mahallesi'nde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
14033
Oda Sayısı:
4 + 1
Metre Kare:
170m2
Ada:
172
Parsel:
65
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
14
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
26/09/2006
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
1
Bağımsız Bölüm:
12

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yavuz Mahallesi, 100.Yıl Caddesi Güven Apt. No: 14/6 Merkez / Ağrı

Uzman Görüşü

Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Erzurum bulvarına olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamakta, 4 ODA 1 SALON 170.00 m2 ARA KAT DAİRE; ulaşım imkanlarının kolay olması, şehir merkezinde konumlu olması açısından avantajlıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, 12 nolu bağımsız bölüm, bina girişine göre 1.normal katta sağ arka tarafta yer almakta olup batı cephelidir. Onaylı mimari projesine göre antre, mutfak, salon, 4 oda, banyo, wc ve 1 balkondan oluşmakta olup yaklaşık 170 m2'dir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Gayrimenkulün yer aldığı bina 172 ada 65 numaralı parsel üzerine betonarme tarzda bodrum, zemin ve 5 normal kat olarak inşa edilmiştir. Projesine göre bodrum katta kazan dairesi, bina girişi, su deposu ve 2 adet mesken, zemin katta 6 adet dükkan ve 2 adet mesken, normal katların her birinde 4'er adet mesken bulunmaktadır. Toplamda binada 30 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi mantolama ve çatısı sactır.

Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle işyeri ve dükkan amaçlı ve muhtelif katta bodrum üzerine zemin, 4 ila 6 katlı olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgenin ticari potansiyeli orta ölçekli firmaların faaliyet göstermesine olanak sağlamaktadır. Sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar yakın mesafeden karşılanabilmektedir. Taşınmazın cepheli olduğu yol taşıt ve yaya yoludur. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Erzurum bulvarına olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Bölgenin genel yapılaşma tarzı, plancılık ilkeleri ile az derecede uyumludur. Bölgesel alt yapı ihtiyacı iyi derecede karşılayabilmektedir.

Ulaşım: Taşınmaz, Ağrı ili Merkez ilçesi Yavuz mahallesinde konumlu olup bölgenin ana arterlerinden olan Erzurum bulvarına yakın mesafede yer almaktadır. 

Not: 26/09/2006 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Yapı ruhsatında bodrum katın ayrıca yazılmadığı, projelerde ve irtifak tablosunda bodrum katın bulunduğu tespit edilmiştir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.