COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ağrı Merkez Yavuz Mahallesi'nde 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 170m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 14033
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 170m2
Ada 172
Parsel 65
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 13
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat 1
Bağımsız Bölüm 12

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Yavuz Mahallesi, 100.Yıl Caddesi Güven Apt. No: 14/6 Merkez / Ağrı

Açıklama

Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Erzurum bulvarına olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamakta, 4 ODA SALON 170.00 m2 ARA KAT DAİRE

Özellikler: Taşınmaz, 12 nolu bağımsız bölüm, bina girişine göre 1.normal katta sağ arka tarafta yer almakta olup batı cephelidir. Onaylı mimari projesine göre antre, mutfak, salon, 4 oda, banyo, wc ve 1 balkondan oluşmakta olup yaklaşık 170 m2'dir. İç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Gayrimenkulün yer aldığı bina 172 ada 65 numaralı parsel üzerine betonarme tarzda bodrum, zemin ve 5 normal kat olarak inşa edilmiştir. Projesine göre bodrum katta kazan dairesi, bina girişi, su deposu ve 2 adet mesken, zemin katta 6 adet dükkan ve 2 adet mesken, normal katların her birinde 4'er adet mesken bulunmaktadır. Toplamda binada 30 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi mantolama ve çatısı sactır.

Taşınmazın bulunduğu yakın çevrede, genellikle işyeri ve dükkan amaçlı ve muhtelif katta bodrum üzerine zemin, 4 ila 6 katlı olacak şekilde yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgenin ticari potansiyeli orta ölçekli firmaların faaliyet göstermesine olanak sağlamaktadır. Sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul, çocuk parkı gibi ihtiyaçlar yakın mesafeden karşılanabilmektedir. Taşınmazın cepheli olduğu yol taşıt ve yaya yoludur. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Erzurum bulvarına olan yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Bölgenin genel yapılaşma tarzı, plancılık ilkeleri ile az derecede uyumludur. Bölgesel alt yapı ihtiyacı iyi derecede karşılayabilmektedir.

Ulaşım: Taşınmaz, Ağrı ili Merkez ilçesi Yavuz mahallesinde konumlu olup bölgenin ana arterlerinden olan Erzurum bulvarına yakın mesafede yer almaktadır. 

Not: 26/09/2006 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Yapı ruhsatında bodrum katın ayrıca yazılmadığı, projelerde ve irtifak tablosunda bodrum katın bulunduğu tespit edilmiştir.