0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Merkez Yavuz Mahallesi'nde 3+1 160 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 160m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17846
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
160m2
Ada:
161
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
4
Bağımsız Bölüm:
17

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yavuz Mahallesi Doktor Yaşar Eryılmaz Caddesi No :75/14 Merkez/Ağrı

Uzman Görüşü

Taşınmazın yakın çevresinde Atatürk İlkokulu, Bayram Avm, Ağrı 3. Noterliği'nin bulunması, alt ve orta gelir seviyesine sahip vatandaşların talep ettiği bölgede yer alması ve ulaşımının kolay olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 4. katında bina girişine göre sağ arka cephede yer alan 17 nolu bağımsız bölümdür. Gayrimenkulde 3 oda, salon, antre, hol, mutfak, 2 adet banyo, lavabo, wc ve 2 adet balkon bulunmakta olup yaklaşık brüt 160 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz kuzeybatı cephelidir.

Taşınmazın bulunduğu bina 988 m² alanlı parsel üzerinde inşa edilen 1 adet bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu taşınmaz bodrum kat + zemin kat + asma kat+ 5 normal kat olmak üzere toplam 8 kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı binanın Bodrum katında sığınak, kazan dairesi, enerji odası, su deposu, kapıcı dairesi ve 3 adet dükkan deposu, Zemin katında 1 adet mesken, 3 adet dükkan ve bina girişi: 1. Normal kat da dahil katların her birinde 4 er adet mesken olmak üzere toplam 24 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Bina girişi zemin katta doğu cephededir. Otopark ve asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Ağrı İli, Merkez İlçesi, Yavuz Mahallesi, Doktor Yaşar Eryılmaz Caddesi No: 75/14 açık adresinde konumludur. (NOT: zemin katta dükkanlar bulunmakta olduğundan 17 nolu bağımsız bölüm adres kodunda 14 nolu daire olarak adlandırılmıştır.) Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Kağızman Caddesi üzerinden güney istikametinde ilerlerken sola Doktor Yaşar Eryılmaz Caddesi dönüldükten sonra batı yönünde yaklaşık 25 m ilerlenerek sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu binanın girişi Doktor Yaşar Eryılmaz Caddesine açılan bir tali yol ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Atatürk İlkokulu, Bayram Avm, Ağrı 3. Noterliği yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge alt ve orta gelir seviyesine sahip vatandaşların talep ettiği bölgedir. Taşınmazın yer aldığı bölge genel olarak mesken alanı olarak planlanmış olup, çok katlı ve müstakil tarzda inşa edilmiş yapılar mevcuttur. Alt yapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: Ağrı Belediyesi imar ve şehircilik müdürlüğünden alınan bilgiye göre, değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı parsel, 1/1000 ölçekli U.I.P na göre, Konut + Ticaret Alanında kalmakta olup Bitişik nizam 6 kat yapılaşma şartlarına sahiptir. DTaşınmazın bulunduğu bölgenin Kentsel Dönüşüm Alanı ilan edilmediği, Riskli alan ya da Rézerv alanda kalmadığı tarafımıza belirtilmiştir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.