1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ağrı Merkez Leylek Pınar Mahallesi'nde 3+1 153 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 153m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17877
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 153m2
Ada 227
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Leylek Pınar Mahallesi 1707 Sokak Dış Kapı No:6 D:12 Merkez/Ağrı (UAVT sisteminde 15 tapu numarasına karşılık gelen daire numarası 12 dir.)

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 4.kat 15 bağımsız bölüm nolu(Kapı numarası 12'dir.) mesken Ağrı İI Tapu Müdürlüğünde mevcut onaylı mimari projesine göre 153 m2 alanı bulunmaktadır. Bina girişine göre ön tarafında yer alan mesken kuzey cephelidir. Onaylı mimari projesine ve yerinde yapılan incelemelerde antre, salon, 3 adet oda, mutfak, banyo, wc, kiler ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmaktadır.

Ana taşınmaz 581,80 m2 yüzölçümlü arsa üzerinde betonarme karkas yapı tarzında bitişik nizamda bodrum + zemin + 5 normal kat + çatı katlı tek bloklu olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Onaylı mimari projesinde göre binanın bodrum katında sığınak, kazan dairesi, bir adet ticari depo, zemin katında bina girişi, 2 numaralı mesken, 3 ve 4 nolu dükkânlar, 1.normal katında 5, 6 ve 7 nolu, 2.normal katında 8, 9 ve 10 nolu, 3.normal katında 11, 12 ve 13 nolu, 4.normal katında 14, 15 ve 16 nolu meskenler, 5.normal katında 18 nolu mesken, 17 ve 19 nolu dubleks meskenler bulunmakta olup, binanın tümü mesken, dubleks mesken ve dükkan vasfında toplam 19 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina dahilinde bir adet asansör bulunmaktadır. Bölgenin çevre düzenlemesi devam etmektedir. Bina girişi zemin kattan kuzey cepheden sağlanmaktadır. Binada asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Ağrı ili, Merkez ilçesi, Leylek Pınar Mahallesi, 1707. Sokak, 6 kapı numaralı binada konumlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Hani baba bulvarında doğu yönde ilerlerken Şeref Saraçoğlu ilköğretim okulu önünden 1710. Sokağa sapılır. 80 m sonra sola 1707. Sokak yönüne dönülür ve sol tarafta konumlu taşınmaza ulaşılır. Taşınmaz il merkezinde konumludur. Taşınmazın yakın çevresinde genellikle 5-6 katli apartman tarzı alt işyeri üst katlar konut yerleşimi bulunmaktadır. Araç trafiğinin az yoğunlukta olduğu bir bölgede yer alan gayrimenkulün ulaşım imkanları çeşitlidir. Toplu taşıma ile kolay erişilebilirliğe sahiptir. 

Not:UAVT sisteminde 15 tapu numarasına karşılık gelen daire numarası 12 dir.  Kapı numarası 12'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.