1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ağrı Merkez Hürriyet Mahallesi'nde 3+1 140 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 140m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17848
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 140m2
Ada 190
Parsel 47
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Hürriyet Mahallesi Namık Sezgin Sokak No:13/6 Merkez/Ağrı

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz binanın 5. katında bina girişine göre ön cephede yer alan 8 nolu bağımsız bölümdür. Gayrimenkulde 3 oda, salon, antre, hol, mutfak, banyo, lavabo, wc ve 2 adet balkon bulunmakta olup yaklaşık brüt 140 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz kuzey, güney ve batı cephelidir. 

Taşınmazın bulunduğu bina 480,07 m² alanlı parsel üzerinde inşa edilen 1 adet bloktan oluşmaktadır. Taşınmazın bulunduğu taşınmaz bodrum kat + zemin kat + asma kat+ 5 normal kat olmak üzere toplam 8 kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı binanın Bodrum katında sığınak, kazan dairesi ve 1 adet dükkan deposu, Zemin katında 1 adet depolu dükkan, 1 adet asma katlı dükkan ve bina girişi; 1, 2 ve 3.. Normal katların her birinde 1'er adet dükkan 4. ve 5. Normal katların her birinde 2 şer adet mesken olmak üzere toplam 9 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Bina girişi zemin katta batı cephededir. 

Ulaşım: Ağrı İli, Merkez İlçesi, Hürriyet Mahallesi, Namık Sezgin Sokak No: 13/6(8 Nolu Bağımsız Bölüm) açık adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Vali Konağı Caddesi üzerinden doğu istikametinde ilerlerken sola Namık Sezgin Sokağa dönüldükten sonra kuzey yönünde yaklaşık 140 m ilerlenerek sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu binanın girişi Doktor Yaşar Eryılmaz Caddesine açılan bir tali yol ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Cumhuriyet İlkokulu, Ağrı Il Sağlık Müdürlüğü, Lise Camii yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge alt ve orta gelir seviyesine sahip vatandaşların talep ettiği bölgedir. Taşınmazın yer aldığı bölge genel olarak mesken alanı olarak planlanmış olup, çok katlı ve müstakil tarzda inşa edilmiş yapılar mevcuttur. Alt yapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: Ağrı Belediyesi imar ve şehircilik müdürlüğünden alınan bilgiye göre, değerlemeye konu taşınmazın yer aldığı parsel, 1/1000 ölçekli U.I.P na göre, Konut Alanında kalmakta olup Bitişik nizam 6 kat yapılaşma şartlarına sahiptir. ilgili belediye çalışanından alınan bilgiye göre konu taşınmazın yer aldığı parselin yaklaşık 23m² yola terki bulunmaktadır. Ağrı belediyesi Yapı Denetim biriminde yapılan incelemelerde konu taşınmazın yapı denetim seviyesinin %0 olduğu ve ruhsat bekleyen konumda olduğu tespit edilmiştir. Taşınmazın dosyasında herhangi bir encümen kararı, yapı tatil zaptı, yıkım kararı vb. olumsuz belge bulunmadığı şifahen öğrenilmiştir. Bununla birlikte inceleme yapılan gün içerisinde işlem için dosyasından alınmış belgelerin mevcudiyeti olasılığı göz ardı edilmiştir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.