0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Merkez Hürriyet Mahallesi'nde 28m2 Dükkan

Bankadan 28m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15211
Metre Kare:
28m2
Ada:
193
Parsel:
3
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
21
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
Ruhsat Tarihi:
18/10/1999
Bağımsız Bölüm:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

HÜRRİYET Mah. 1801 Sok. No: 1/A MERKEZ / AĞRI

Uzman Görüşü

Lise Caddesi ile 1801. Sokak kesişiminin sağ tarafında köşe başında konumlu, Cumhuriyet Caddesi, Güven Tıp Merkezi, Cumhuriyet İlköğretim Okulu, Belediye İş Merkezi yakın, 28,00 m2 düz giriş dükkan ; ulaşım sorununun olmaması gelişim bölgesinde olması ve merkeze yakın konumda olması avantajlarına sahiptir.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz binanın zemin katında, 1801. sokaktan binaya bakış istikametine göre sağdan 2. dükkan konumunda yer almaktadır. Onaylı mimari projesine göre brüt 28 m2 kullanım alanına sahip tek hacimden oluşmaktadır. Dükkan cephesi yaklaşık 3,20 m., derinliği ise yaklaşık 7,70 m civarındadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir. 

Bina dış cephesi boyalı olup, giriş kapısı demir doğramadır.

Bina giriş zemini, merdiven basamakları ve sahanlık zeminleri mermer kaplama, duvarları kapısı demir doğramadır. Bina giriş zemini, merdiven basamakları ve sahanlık zeminleri mermer kaplama, duvarları plastik boyalıdır. Merdivenler korkulukları demir doğrama şeklindedir. Binanın ısıtma sistemi katı doğalgazlı kombidir. Çatı kaplaması ve çevre düzenlemesi yapılmıştır

Ulaşım: Taşınmaz Ağrı ili, Merkez ilçesi, Hürriyet mahallesi, 1801 sokak, No:1/A posta adresinde konumludur. Konu taşınmaz merkezi konumda yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için Cumhuriyet caddesi üzerinden kuzey istikamette ilerlerken sağ tarafta bulunan Mikail Aydemir caddesine dönülüp kuzey yaklaşık 20 m ilerledikten sonra sağda köşe başı konumlu ana gayrimenkule ulaşım sağlanır. Bölgede yapılaşma ve gelişme oranında artış yaşanmaktadır. Bölgede çok katlı mesken+ ticari vasıflı betonarme yapılaşmanın olduğu gözlemlenmektedir. Konu taşınmaz sosyal donatı alanlarına yakın olup kamu kurumlarından istifadesi tamdır. Yakın konumda Cumhuriyet Ortaokulu, Merkez cami, Güven Tıp Merkezi, Cezmi Gök cami yer almaktadır.

Not: 18/10/1999 tarihli Yapı Ruhsat Belgesi bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.