0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 150 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 150m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17249
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
150m2
Ada:
283
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Ruhsat Tarihi:
01.10.2015
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
5
Bağımsız Bölüm:
22

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mah. 1530.Sok.No:1 K:5 D:20 BB:22 Merkez/Ağrı

Uzman Görüşü

Taşınmazın asansörlü olması, merkezde konumlanması, Hanibaba Bulvarı'na yakın olması, ulaşımın kolaylığı ve günlük ihtiyaçların yakın çevreden karşılanabiliyor olması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Binanın 5. katında yer alan meskendir. Gayrimenkulde 3 oda, salon, antre, mutfak, banyo, lavabo, wc ve 2 adet balkon bulunmakta olup yaklaşık brüt 150 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz güneybatı cepheli olup, bina girişine göre ön ve sağ yan cephelidir. Taşınmazda asansör vardır.

Taşınmazın bulunduğu bina 784,81 m2 alanlı parsel üzerinde inşa edilen 1 adet bloktan oluşmaktadır. Ana gayrimenkul zemin+ 5 normal kat olmak üzere toplam 6 kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı binanın zemin katında sığınak, kazan dairesi, 2 adet dükkan ve bina girişi; 1,2,3,4 nolu normal katların her birinde 4'er adet mesken; 5. normal katta 2 adet mesken ve 2 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 22 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Bina giriş zemin katta batı cephelidir. 

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden olan Hanibaba Bulvarında doğu istikametinde ilerlerken sağa 29 Ekim Caddesine dönüldükten sonra güney yönünde yaklaşık 160 metre ilerlenerek sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu bina 29 Ekim Caddesi ve 1530. sokak kesişiminde yer alan parseldir. Taşınmazın konumlu olduğu binanın girişi 1530. sokakta yer alan giriş ile sağlanmaktadır.

Not: 01.10.2015 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.