0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Ağrı Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 143 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 143m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17871
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
143m2
Ada:
283
Parsel:
14
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
6
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
5
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
5
Bağımsız Bölüm:
21

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mah.1530 Sk.Demir Apt.No:1 D:21 (19) Merkez/Ağrı

Uzman Görüşü

Taşınmazın Ağrı merkezinde sosyal donatı alanlarına yakın konumda bulunması, toplu taşıma araçları güzergahına yakın mesafeli olması, orta ve yüksek rayiçli bölgelerden birinde yer alması, akın çevresinde, Ağrı Cumhuriyet Lisesi, Ağrı Yetiştirme Yurdu, Şeref Saraç İlk Öğretim Okulu, Ramiz Erdem İlk Öğretim Okulu, Dede Murat Camii, Büyük Ağrı Hamamı, Acarbey Akar Yakıt İstasyonu bulunması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: 21 bağımsız bölüm (Daire No: 19)nolu taşınmaz bina girişine karşıdan bakıldığında sağ arka tarafta yer almaktadır. Mimari projesine göre taşınmaz 3 oda, salon, mutfak, hol, banyo, wc, lavabo, balkon bölümlerinden oluşmakta olup, brüt yaklaşık 143 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmazın ısıtma sistemi katı yakıtlı kaloriferlidir.

Gayrimenkulün bulunduğu ana taşınmaz, Ağrı İli, Merkez İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi 1530.Sokak üzerinde 784,81 m2 yüzölçümüne sahip 283 ada 14 nolu parsel üzerine bitişik nizamda betonarme yapı tarzında ve tek blok blok olarak zemin kat + 5 normal katı olmak üzere toplam 6 kat olarak projelendirilmiş uygulamada da aynı şekilde inşa edilmiştir. Taşınmazın zemin katta bina girişi, 2 adet işyeri, kazan dairesi ve sığınak, 1.katta 3, 4, 5 ve 6 b.b. nolu meskenler, 2.normal katta 7, 8, 9 ve 10 b.b nolu meskenler, 3.normal katta; 11, 12, 13 ve 14 b.b nolu meskenler, 4. normal katta: 15, 16, 17 ve 18 b.b nolu meskenler, 5.normal katta 19 ve 20 nolu dubleks meskenler ile 21 ve 22 b.b nolu meskenler olmak üzere ana gayrimenkulde toplamda 22 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkulün girişi zemin katında yapının batı cephesinden sağlanmaktadır. Giriş kapısı demir doğrama olup ortak alanların ve merdivenlerin zeminleri mermer kaplamadır. Asansörlü olup aydınlatması klasik aydınlatmadır. Dış cephesi sıva üzeri ısı yalıtımlı dış cephe kaplama yapılmıştır. Isınma katı yakıtlı merkezi sistem kalorifer ile sağlanmaktadır.

Ulaşım: Ağrı İli, Merkez İlçesi, Cumhuriyet Mah. 1530. Sokak, Demir Apt. Bina No: 1 Daire No: 19 (21 b.b.) adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım, Ağrı merkezinde Hanibaba bulvarı üzerinden doğu yönde ilerlerken sol tarafta bulunan Şeref Saraç İlk Öğretim Okulunu yaklaşık 110 metre geçtikten sonra sağ tarafta bulunan 29 Ekim Caddesine dönülür. 29 Ekim Caddesi üzerinden güney istikamette yaklaşık 170 metre ilerledikten sonra sol tarafta bulunan 1530. sokağın kesiştiği noktada sol tarafta konumlu 283 ada 14 parsel üzerinde inşa edilmiş yapı olan taşınmaza ulaşılır. Gayrimenkul Ağrı merkezinde, sosyal donatı alanlarına yakın konumda bulunmakta olup toplu taşıma araçları güzergahına yakın mesafeli konumlanmaktadır. Bölgede altyapı çalışmaları büyük oranda tamamlanmış olup, orta ve yüksek rayiçli bölgelerdendir. Konu taşınmazın yakın çevresinde benzer nitelikte mesken kullanımında olan 5-6 katlı yapılar mevcuttur. Konu taşınmazın yakın çevresinde, Ağrı Cumhuriyet Lisesi, Ağrı Yetiştirme Yurdu, Şeref Saraç İlk Öğretim Okulu, Ramiz Erdem İlk Öğretim Okulu, Dede Murat Camii, Büyük Ağrı Hamamı, Acarbey Akar Yakıt İstasyonu yer almaktadır. 

Not: Tapuda 21 nolu bağımsız bölüm yerinde Daire No: 19 olarak kayıtlıdır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.