1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ağrı Merkez Cumhuriyet Mahallesi'nde 3+1 142 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 142m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17874
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 142m2
Ada 283
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 6
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Cumhuriyet Mah.1530 Sk.Demir Apt.No:1 D:7 Merkez/Ağrı

Açıklama

Özellikler: 7 Bağımsız bölüm nolu mesken nitelikli taşınmaz binanın 2. katında bina girişine göre sol ön tarafta konumludur. Kat irtifakına esas onaylı mimari projesine göre; salon, 3 oda mutfak, antre, banyo, lvb+wc, ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşup yaklaşık brüt-142 m2 kullanım alanlıdır.

Meskenlerin bulunduğu bina inşaatı 784,81 m2 yüzölçümlü düz bir topografik yapıya sahip arsa üzerine bitişik nizam halinde inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina: zemin + 5 normal kat + teras kattan oluşmaktadır. Binanın zemin katında; 2 adet dükkan, sığınak, kazan dairesi ve bina girişi, 1. normal kat ile 4. normal kat aralığında her katta 4 er adet mesken, 5. katta 2 adet mesken ve 2 adet dubleks mesken ve yer almakta olup, yapıda toplam 22 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Yapı girişi zemin kattan ve batı cepheden sağlanmakta olup, çatı sistemi ahşap karkas üzeri galvanizli sac kaplıdır. Yapının tüm cepheleri taş kaplama ve sıva üzeri akrilik esaslı boyalıdır. Binada asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Ağrı İli, Cumhuriyet Mahallesi, 1530 Sk. Demir Apt. Bina No:1, 1.Kat, 4, 6, 2. Kat 7 ve 5. Kat 21 Nolu bağımsız bölüm numaralı taşınmazlardır. UAVT adres kodunda zemin katta yer alan dükkanların alfabetik olarak sıralanması sebebiyle kapı numaralarının sırasıyla 2, 4, 5 ve 19 olduğu gözlemlenmiştir. Binada asansör bulunmaktadır. Taşınmazın bulunduğu binaya ulaşım için, Hani Baba Bulvarı üzerin üzerinde doğu yönünde ilerlerken Dede Murat Camisini yaklaşık 80 m geçtikten hemen sonra, sağa doğru 29 Ekim Caddesine doğru dönülür. Cadde üzerinde yaklaşık 160 m ilerledikten sonra Sola doğru 1530 sokağa dönülür. Taşınmazın bulunduğu Demir Apt. 29 Ekim Caddesi ve 1530 Sk. kesişiminde konumlu binadır. Taşınmazın yakın çevresinde Yetiştirme Yurdu. Dede Murat Camii, Cumhuriyet Anadolu Lisesi, Şeref Saraç İlkokulu gibi bir çok özel kurum yer almaktadır. Taşınmaz ara sokakta yer almakta olup çoğunlukla benzer nitelikli konut amaçlı yapıların bulunduğu bir bölgede konumludur. Her türlü altyapı hizmetlerinden faydalanmaktadır ve toplu taşıma ile ulaşımı yakın mesafeden kolaylıkla sağlanmaktadır.

Not: 01/10/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.