COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Ağrı Merkez Cumhuriyet Mahallesinde 147 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 147m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12315
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 147m2
Ada 283
Parsel 14
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Merkezi
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 8

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

CUMHURİYET MAHALLESİ 1530. SOKAK DEMİR APARTMANI BİNA NO:1 DAİRE NO: 6 (8 NOLU B.B.), MERKEZ / AĞRI

Açıklama

Cumhuriyet Lisesi, Ağrı Yetiştirme Yurdu, Yunus Emre Camii ve Cemil Meriç Orta Okulu yakın konumlu, ulaşımı kolay mevkide, merkezi sistem katı yakıt kalorifer sistemli, brüt 147 m2 ARA KAT DAİRE
Ulaşım:
Bina Ağrı kent merkezinin doğusunda yer almakta olup il merkezine yaklaşık 825 m mesafede bulunmaktadır. Meskenin bulunduğu binaya ulaşmak için şehrin merkezi sayılan Dörtyol Kavşağından Hanibaba Bulvarına doğru doğu istikametinde 640 m gittikten sonra sağa 29 Ekim Caddesine dönülür. 150 metre ilerledikten sonra caddenin devamı niteliğinde olan Sancak Caddesi (1530.Sokak) ilerledikten sonra 20 m ileride değerleme konusu taşınmaza ulaşmış olunur. Binaların zemin katları dükkan üst katları mesken olarak kullanılmaktadır. Aynı bölgede Cumhuriyet Lisesi, Ağrı Yetiştirme Yurdu, Yunus Emre Camii ve Cemil Meriç Orta Okulu, bulunmaktadır. Mevkiye ulaşım kolaydır.
Özellikler: 8 no’lu bağımsız bölümün yüz ölçümünü brüt 147 m2'dir. 8 bağımsız bölüm numaralı mesken bina girişine yüzümüzü dönerek baktığımızda sol arka tarafta kalmaktadır. Mesken projesinde salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre, duş ve 1 balkon bulunmaktadır. Balkona mutfaktan çıkılmaktadır. Meskenin giriş kapısı ahşap kaplamalı çelik kapıdır. Taşınmaz merkezi sistem katı yakıt kalorifer sistemi ile ısıtılmaktadır.
Gayrimenkulün bulunduğu bina 4 yıllıktır. Bina zemin, 5 normal kat ve çatı katından oluşmaktadır. Bina betonarme yapım sistemi ile yapılmıştır. Binanın zemin katında kazan dairesi, sığınak, 2 adet dükkan, normal katlarında her katta dörder mesken, 5. katında 2 mesken ve 2 dubleks mesken bulunmakta olup binada toplam 22 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina çatısı ahşap oturtma çatı üzeri sac kaplamadır. Bina dış cephesi ısı yalıtımlı dış cephe kaplaması ile kaplıdır. Bina giriş kapısı alüminyum doğramadan yapılmıştır. Bina girişi, merdiven basamakları ve sahanlıkları mermer kaplamadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır.
Not: 01/10/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.