1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ağrı Merkez Abide Mahallesi'nde 3+1 155 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 155m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17845
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 155m2
Ada 125
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 8
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 17

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Abide Mahallesi 1028 Sokak No :2 İç Kapı No :17 Merkez/Ağrı

Açıklama

Özellikler: Binanın 5. katında bina girişine göre sağ ön ve sağ arka cephede yer alan 17 numaralı bağımsız bölümdür. Gayrimenkulde 3 oda, salon, antre, hol, mutfak, banyo, lavabo, wc ve 2 adet balkon bulunmakta olup yaklaşık brüt 155 m2 kullanım alanlıdır.

Bina 844,65 m² alanlı parsel üzerinde inşa edilen 1 adet bloktan oluşmaktadır. Bina bodrum kat + zemin kat + 5 normal kat olmak üzere toplam 7 kat olarak inşa edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı binanın Bodrum katında sığınak, kazan dairesi, kapıcı dairesi ve otopark, Zemin katında 3 adet mesken ve bina girişi; 1. Normal kát da dahil katların her birinde 3 er adet mesken olmak üzere toplam 18 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binanın giriş kapısı alüminyum doğramadır. Çevre düzenlemesi tamamlanmıştır. Bina girişi zemin katta doğu cephededir. Otopark ve asansör bulunmaktadır. 

Ulaşım: Ağrı İli, Merkez İlçesi, Abide Mahallesi, 1028 Sokak No: 2 lç Kapı No: 7 açık adresinde konumludurlar. Taşınmaza ulaşım bölgenin ana arterlerinden olan Erzurum Bulvarı üzerinden batı istikametinde ilerlerken sağa 1040 Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde kuzey yönünde yaklaşık 270 m ilerlenerek sola 1028 Sokağa dönüldükten sonra batı yönünde yaklaşık 40 m ilerlenerek sağlanmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu binanın girişi 1028 Sokağa açılan bir tali yol ile sağlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde Ağrı il Özel İdaresi, 15 Temmuz Şehitleri Anadolu lisesi, Ağrı Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölge alt ve orta gelir seviyesine sahip vatandaşların talep ettiği bölgedir. Taşınmazın yer aldığı bölge genel olarak mesken alanı olarak planlanmış olup, çok katlı ve müstakil tarzda inşa edilmiş yapılar mevcuttur. Alt yapı ve belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. 

Not: Taşınmaz tapuda Suçatağı Mahallesi'nde kalmaktadır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.