1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Ağrı Doğubeyazıt Yeni Mahalle'de 300 m2 Bina

Bankadan 1 300m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 18269
Oda Sayısı 1
Metre Kare 300m2
Ada 620
Parsel 7
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 9999
Kat Sayısı 1
Arsa Yüzölçümü 800

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeni Mah. Esen Sok. No:46 Doğubayazıt /Ağrı

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz Ağrı  Doğubeyazıt tapuda Çiftepınar Mahallesi'nde yer alan 800 m2 yüzölçümlü  620 ada 7 parsel üzerinde bulunan 300 m2 kapalı alanı bulunan ARSA tapulu binadır. 

Not: Binanın yasal evrakı yoktur. İç özellikleri bilinmemektedir, alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.