Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Sülümenli'de Müstakil Ev Ve Arsası

Bankadan 96m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
23381
Metre Kare:
96m2
Ada:
343
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Bina Yaşı:
25
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
1

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Sülümenli Beldesi, Altındağ Mahallesi, İnler Sokak, No:13/1, Merkez/Afyonkarahisa

Açıklama

Özellikler: Afyonkarahisar ili, Merkez ilçesi, Sülümenli Mahallesinde konumlu 343 Ada 1 Parsel kayıtlı 415,87 m² yüz ölçümlü, '' Arsa '' vasıflı gayrimenkuldür. Parsel düz topografik yapıda geometrik olarak dikdörtgen formuna yakın, herhangi bir altyapı ve ulaşım sorununun bulunmadığı, her türlü belediye hizmetlerinden yararlanır konumda olduğu, etrafında tek ve iki katlı olarak yapılaşmaların mevcuttur. Parsel sınırları boyunca ~1,50 m. duvar ve ahşap kapıyla ile kapalıdır. Parselin batı ve kuzey yönünde yola cephesi bulunmakta köşe parsel niteliğindedir. İç mekan özelikleri bilinmemektedir. Bağımsız bölüm içermektedir. MESKEN YAPI; Bitişik nizam yığma yapıda tek katlı yaklaşık 35 m² alanlı müstakil bina şeklinde inşa edilmiştir. MÜŞTEMİLAT; Bitişik nizam kerpiç yapıda ~61 m² alanlı olarak inşa edilmiştir.

Yapılara ait herhangi yasal evraka ulaşılmamış ve şube isteği üzerine dışarıdan yer görme işlemi tamamlanmış, yapıların alanları uyduğu üzerinden hesaplanmıştır. İç mekan özelikleri bilinmemektedir. Bağımsız bölüm içermektedir. MESKEN YAPI; Bitişik nizam yığma yapıda tek katlı yaklaşık 35 m² alanlı müstakil bina şeklinde inşa edilmiştir. Dış cepheleri sıva üzeri boyalı, çatısı beton plak ahşap dikmeler üzeri kiremit ile kaplıdır. Dış kapısı ahşap doğrama, pencereleri beyaz renkli PVC doğramadır. Yapı ~ 20 yıl yapımlı olup dış cephe dışarıdan gözlemlerden yıpranmış durumdadır. MÜŞTEMİLAT; Bitişik nizam kerpiç yapıda ~61 m² alanlı olarak inşa edilmiştir. Dış cephesi toprak sıva üzeri boyasız, çatısı kiremitle kaplıdır. Pencereleri ahşap doğramadır. Yapı ~ 25 yıllık yapımlı yıpranmış atıl durumdadır. Yapılar sobayla ısındığı tahmin edilmektedir.

Yapılaşma Şartları ;

Taks: Serbest nizam, 2 kat ,Hmax: 6,50 m  Parselin yapılaşmasında olumsuz bir durumunun bulunmadığı öğrenilmiştir. Konut imarlıdır. 

Kazanan teklifin %4+KDV’si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.