0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Merkez Salar Mahallesi'nde Kerpiç Ev

Bankadan 3 135m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19817
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
135m2
Ada:
0
Parsel:
3480
Tapu Tipi:
Cins Tashihi
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
30
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Afyonkarahisar İli, Merkez İlçesi, SALAR Mahallesi, KÖYİÇİ Mevkii, 3480 parsel

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz; 315,00m2 alanlı 3480 parsel üzerinde, bitişik nizamda, betonarme yapıda, zemin+1 katlı olarak inşa edilmiştir. Tapuda kerpiç ev olarak cins değişikliği yapılmış olup, kerpiç ev yıkılarak yerine bina inşa edilmiştir. Binaya ait herhangi bir ruhsat, proje ve yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır. Taşınmazın dış cephesi akrilik dış cephe boyalı, ahşap çatı üzeri kiremit çatı örtülüdür. Giriş kapısı demir doğramadır. Alınan şifahi bilgiye göre taşınmazın zemin katı: 60 m2, 1. Katı: 75 m2 toplam 135 m2 alanlıdır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Taşınmazın ulaşım sorunu bulunmamakta olup toplu taşıma araçları ve özel araçlarla ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikler konut amaçlı, bodrum + zemin + 1 katlı müstakil evler ve müştemilatları, boş arsalar ve ekilip dikilen tarlalar yer almaktadır. Yapılaşmanın orta yoğunlukta olduğu bölgede sosyal donatılar, hastane, alışveriş amaçlı yerlere ulaşım orta mesafede uzaklıkta sağlanmaktadır.

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.