1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Afyonkarahisar Dinar Göçerli Köyünde 7.150 m2 Tarla

Bankadan 7150m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 8253
Metre Kare 7150m2
Ada 0
Parsel 313
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Afyonkarahisar İli, Dinar İlçesi, Göçerli Köyü, Pirenlik mevkiinde yer alan 313 parsel

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmaz Pirenlik mevkiinde, Göçerli Köyiçi mevkiinin yaklaşık 1 km doğusunda, `38.294801, 30.464272` koordinatları ile gösterilen bölgede yer almaktadır.

Özellikler: Afyonkarahisar İli, Dinar İlçesi, Göçerli Köyü, Pirenlik Mevkii, 313 parsel sayılı, 7.150,00 m2 yüzölçümlü tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz beşgene yakın yamuk formdadır. Parsel düz bir topografyadadır. Yapılan incelemede parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmadığı görülmüştür. Parsel sınırları yaklaşık olarak belirli olmakla birlikte sınırları çevreleyici bir unsur bulunmamaktadır. Tarımsal amaçlı olarak kullanıldığı görülen taşınmazda buğday ekili olduğu gözlemlenmiştir. Parselin kendisine ait sulama kuyusu bulunmamakta, civarda yer alan sulama kuyuları vasıtasıyla kısmi sulama imkanı mevcuttur. Parselin kuzeybatı yönden kadastral yola cephesi bulunmaktadır.

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi`nden alınan şifahi bilgiye göre konu parsel herhangi bir imar planı kapsamında yer almayıp tarla vasfında, plansız alanlar imar yönetmeliğine tabii durumdadır. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup ilgili plan hükümleri geçerli olacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.