Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Dinar Göçerli Köyünde 7.150 m2 Tarla

Bankadan 7150m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
8253
Metre Kare:
7150m2
Ada:
0
Parsel:
313
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Paylaşılır
Teminat Bedeli:
% 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Afyonkarahisar İli, Dinar İlçesi, Göçerli Köyü, Pirenlik mevkiinde yer alan 313 parsel

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmaz Pirenlik mevkiinde, Göçerli Köyiçi mevkiinin yaklaşık 1 km doğusunda, `38.294801, 30.464272` koordinatları ile gösterilen bölgede yer almaktadır.

Özellikler: Afyonkarahisar İli, Dinar İlçesi, Göçerli Köyü, Pirenlik Mevkii, 313 parsel sayılı, 7.150,00 m2 yüzölçümlü tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz beşgene yakın yamuk formdadır. Parsel düz bir topografyadadır. Yapılan incelemede parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmadığı görülmüştür. Parsel sınırları yaklaşık olarak belirli olmakla birlikte sınırları çevreleyici bir unsur bulunmamaktadır. Tarımsal amaçlı olarak kullanıldığı görülen taşınmazda buğday ekili olduğu gözlemlenmiştir. Parselin kendisine ait sulama kuyusu bulunmamakta, civarda yer alan sulama kuyuları vasıtasıyla kısmi sulama imkanı mevcuttur. Parselin kuzeybatı yönden kadastral yola cephesi bulunmaktadır.

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi`nden alınan şifahi bilgiye göre konu parsel herhangi bir imar planı kapsamında yer almayıp tarla vasfında, plansız alanlar imar yönetmeliğine tabii durumdadır. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup ilgili plan hükümleri geçerli olacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.