COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Afyonkarahisar Dinar Göçerli Köyünde 7.150 m2 Tarla

Bankadan 7150m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 8253
Metre Kare 7150m2
Ada 0
Parsel 313
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Afyonkarahisar İli, Dinar İlçesi, Göçerli Köyü, Pirenlik mevkiinde yer alan 313 parsel

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmaz Pirenlik mevkiinde, Göçerli Köyiçi mevkiinin yaklaşık 1 km doğusunda, `38.294801, 30.464272` koordinatları ile gösterilen bölgede yer almaktadır.

Özellikler: Afyonkarahisar İli, Dinar İlçesi, Göçerli Köyü, Pirenlik Mevkii, 313 parsel sayılı, 7.150,00 m2 yüzölçümlü tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz beşgene yakın yamuk formdadır. Parsel düz bir topografyadadır. Yapılan incelemede parsel üzerinde herhangi bir yapılaşma bulunmadığı görülmüştür. Parsel sınırları yaklaşık olarak belirli olmakla birlikte sınırları çevreleyici bir unsur bulunmamaktadır. Tarımsal amaçlı olarak kullanıldığı görülen taşınmazda buğday ekili olduğu gözlemlenmiştir. Parselin kendisine ait sulama kuyusu bulunmamakta, civarda yer alan sulama kuyuları vasıtasıyla kısmi sulama imkanı mevcuttur. Parselin kuzeybatı yönden kadastral yola cephesi bulunmaktadır.

Afyonkarahisar İl Özel İdaresi`nden alınan şifahi bilgiye göre konu parsel herhangi bir imar planı kapsamında yer almayıp tarla vasfında, plansız alanlar imar yönetmeliğine tabii durumdadır. Taşınmazın kadastro yoluna cephesi bulunmakta olup ilgili plan hükümleri geçerli olacaktır.