Afyonkarahisar Çobanlar Kocaöz Köyünde 13.750 m2 Tarla

Bankadan 13750m2

Özellikler

Tapu no 6551
Pafta 5
Ada 0
Parsel 1187
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Afyon İli, Çobanlar İlçes, Kocaöz Köyü, Pirenlik Mevkii 1187 parsel

Afyonkarahisar Çobanlar Kocaöz Köyünde 13.750 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım: Afyonkarahisar Çobanlar ilçesinden Bolvadin yoluna dönülüp Kocaöz köy girişinden 1,5 km sonra saga tali yola dönülüp 1 km sonra tali yolun iç kısmında Kocaöz merası sınırında taşınmaza ulaşılır. Konu taşınmaz parsel bağlı bulunduğu Çobanlar ilçesine ve Kocaöz köyüne yakın mesafede yer almaktadır. Taşınmaza özel araçla ulaşım mümkündür.

Özellikler: Konu taşınmaz 1187 parsel 13.750 m2 yüzölçümüne sahip tarla vasfında taşınmazdır. Konu taşınmaz düz eğimsiz arazi yapısına sahip olup geometrik olarak yaklaşık olarak dikdörtgen seklindedir.Konu taşınmaz parselin kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Parsele yakın konumda yer alan derin sulama kuyularından taşınmaz sulanabilir durumdadır. Kendisine ait sulama imkanı bulunmamaktadır. Sürülü durumda olduğu tespit edilen taşınmaz üzerinde ekilmiş ürün bulunmamaktadır. 

Taşınmazın bulunduğu bölgede mısır,seker pancarı,yonca, haşhaş,arpa buğday gibi zirai ürünler ekilmektedir. Kocaöz Pirenlik mevkindeki araziler verimli toprak yapısı ve sulanabilir arazi olmaları nedeniyle bölgedeki çiftçiler tarafından tercih edilmektedir. Yakın çevresinde de taşınmazla benzer nitelikte kullanılan tarım arazileri bulunmaktadır.

1/100000 Afyonkarahisar il özel idaresi taşınmaz köy yerleşik alanı ve imar plan sınırları dışında kalmakta olup; 3194 sayılı İmar Kanunun Plansız Alanlar İmar Yönetmeliği hükümlerine tabidir. Buna göre konu taşınmazın yola cephesinin bulunmaması sebebi ile yapılama imkanı bulunmamaktadır.