Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Bolvadin Derekarabağ Mahallesi'nde 2657 m2 Besi Çiftliği

Bankadan 3 2657m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20321
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
2657m2
Ada:
112
Parsel:
28
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Derekarabağ Köyü, Sarıkaya Küme Evleri, Bina No: 79, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 79/5, Bolvadin/AFYONKARAHİSAR

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Afyonkarahisar ili, Bolvadin ilçesi Derekarabağ mahallesinde 112 ada 28 parselde konumlu 8.658,01 m2 yüzölçüme sahip Arsa vasıflı besi çiftliğidir. Tesis içerisinde 1350 m2 + 955 m2 alanlı besihane yapısı, 615 m2 alanlı yem deposu, 167 m2 alanlı idari bina, 274 m2 alanlı silaj çukuru ve 161 m2 alanlı gübre çukuru yapıları bulunmaktadır.
İdari Bina (Revir-Kantina) Yapısı: Yapı projesine göre brüt 167 m2 alanlı olup, 3 adet revir, 3 adet ofis, mutfak, banyo ve WC hacimlerinden oluşmaktadır.
Besihane Yapısı: Yapı 1350 m2 kapalı alan ve 955 m2 açık besi alanlarından oluşmaktadır.
Yem Deposu Yapısı: Yapı projesine göre brüt 615 m2 alanlı olup, araç park yeri, arpa deposu ve yonca balya deposu hacimlerinden oluşmaktadır.
Silaj Çukuru: Yapı projesine göre brüt 274 m2 alanlı olup, parselin güneydoğu ucunda ve betonarme tarzında inşa edilmiştir.
Gübre Çukuru Yapısı: Yapı projesine göre brüt 161 m2 alanlı olup, besihane yapının kuzey cephesinde yol kodunun altında inşa edilmiştir.

Not : Kadastroda yapılan incelemesinde bölgede güncelleme/sayısallaştırma yapıldığı; konu taşınmazın yeni arsa büyüklüğünün 8.658,01 m2 olduğu belirtilmiş olup, değişiklik halen askı sürecindedir. (23/03/2022 askı son tarihi).  Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.