Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyonkarahisar Bolvadin Derekarabağ Mahallesi'nde 2657 m2 Besi Çiftliği

Bankadan 3 2657m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20321
Oda Sayısı:
3
Metre Kare:
2657m2
Ada:
112
Parsel:
28
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Yok
Bina Yaşı:
20
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Derekarabağ Köyü, Sarıkaya Küme Evleri, Bina No: 79, 79/1, 79/2, 79/3, 79/4, 79/5, Bolvadin/AFYONKARAHİSAR

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Afyonkarahisar ili, Bolvadin ilçesi Derekarabağ mahallesinde 112 ada 28 parselde konumlu 8.658,01 m2 yüzölçüme sahip Arsa vasıflı besi çiftliğidir. Tesis içerisinde 1350 m2 + 955 m2 alanlı besihane yapısı, 615 m2 alanlı yem deposu, 167 m2 alanlı idari bina, 274 m2 alanlı silaj çukuru ve 161 m2 alanlı gübre çukuru yapıları bulunmaktadır.
İdari Bina (Revir-Kantina) Yapısı: Yapı projesine göre brüt 167 m2 alanlı olup, 3 adet revir, 3 adet ofis, mutfak, banyo ve WC hacimlerinden oluşmaktadır.
Besihane Yapısı: Yapı 1350 m2 kapalı alan ve 955 m2 açık besi alanlarından oluşmaktadır.
Yem Deposu Yapısı: Yapı projesine göre brüt 615 m2 alanlı olup, araç park yeri, arpa deposu ve yonca balya deposu hacimlerinden oluşmaktadır.
Silaj Çukuru: Yapı projesine göre brüt 274 m2 alanlı olup, parselin güneydoğu ucunda ve betonarme tarzında inşa edilmiştir.
Gübre Çukuru Yapısı: Yapı projesine göre brüt 161 m2 alanlı olup, besihane yapının kuzey cephesinde yol kodunun altında inşa edilmiştir.

Not : Kadastroda yapılan incelemesinde bölgede güncelleme/sayısallaştırma yapıldığı; konu taşınmazın yeni arsa büyüklüğünün 8.658,01 m2 olduğu belirtilmiş olup, değişiklik halen askı sürecindedir. (23/03/2022 askı son tarihi).  Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder. 

Taşınmaz üzerinde üst (irtifak, kullanım) hakkı bulunmaktadır.

 Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.