Afyonkarahisar Bayat Büyük Mahallesinde 223 m2 Arsa

Bankadan 223m2

Özellikler

Tapu no 10770
Ada 0
Parsel 668
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
TAKS -
Emsal 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Afyonkarahisar İli, Bayat İlçesi, Büyük Mahallesi, Başar 1 Sokak

Afyonkarahisar Bayat Büyük Mahallesinde 223 m2 Arsa

Açıklama

Ulaşım: Afyonkarahisar İli, Bayat İlçesi, Büyük Mahallesi, Başar 1 Sokak üzerinde yer alan 668 parsel numaralı arsa vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım tarifi: Han Caddesi`nde kuzey istikamette ilerlenirken sola Başar Sokak`a, yaklaşık 45 m sonra sağa Başar 1 Sokak`a dönülür. Konu taşınmaz yaklaşık 50 m sonra sağ kolda yer almaktadır.

Özellikler: Afyonkarahisar İli, Bayat İlçesi, Bayat (Merkez) Mahallesi, 668 parsel sayılı, 223m2 yüzölçümlü `Kargir Ev ve Ahır` vasıflı taşınmazdır. İlgili belediye arşivlerinde yapılan incelemelerde konu parsele ait herhangi bir ruhsat, iskan, proje vb. belge bulunmadığı tespit edilmiştir. Mahalde yapılan incelemelerde tapu niteliğine konu edilmiş olan yapının yıkıldığı ve taşınmazın arsaya dönüştüğü görülmüştür. Parsel sınırları mahalde belirsizdir.

Not: Bayat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü`nden alınan bilgiye göre, parsel 1/1000 ölçekli uygulama imar planında konut sahasındadır ve bitişik nizam, 3 kat şartlarında yapılaşmaya uygundur. Parselin batı cepheden yaklaşık 3 m2 yola terkinin bulunduğu bilgisi alınmıştır.