1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Afyonkarahisar Basmakçı Merkez Mahallesi'nde 3788 m2 Tarla

Bankadan 3788m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17681
Metre Kare 3788m2
Ada 0
Parsel 5097
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Merkez Mahallesi Damkaya Mevkii 5097 Parsel Başmakçı / Afyonkarahisar

Açıklama

Özellik: 5097 parselde yer alan taşınmaz 1120 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Taşınmaz hali hazırda ham durumda bulunmakta olup tarla olarak kullanılmaktadır. Değerlemesi yapılan taşınmaz jeolojik olarak 2.derece deprem bölgesinde, topografik olarak eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parsel geometrik olarak amorf formdadır. Parsel üzerinde herhangi bir yapı ya da yapılaşma bulunmamaktadır. Parsel sınırlarını belirleyici herhangi bir unsur bulunmamakta olup doğal sınır kabul edilen an ile çevrilidir. Sulama imkanı bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Merkez Köyü Demkaya mevkii 5097 parsel Basmakçı/Afyonkarahisar adresinde konumludur. Taşınmaz ulaşım için Başmakçı - Dinar yolunda Dinar istikametinde ilerlerken Başmakçı Gül Kooperatifi binasını geçtikten sonra 520m ilerde sol tarafta yoldan yaklaşık 1,60km içerde yer almaktadır. Taşınmazın çevresinde; tarımsal nitelikli parseller, köy ve ilçe merkezine doğru tavuk çiftlikleri ve köy tipi zemin + 1 katlı yapılaşmalar yer almaktadır. Taşınmazlara yakın konumda bilinen yerler; Akkeçili köyü, Başmakçı-Dinar yolu olarak ifade edilebilir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.