1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Afyon Sinanpaşa Kayadibi Mahallesi'nde 7540 m2 Tarla

Bankadan 7540m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17180
Metre Kare 7540m2
Ada 0
Parsel 1495
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Aztepe mevkii 1495 parsel Kayadibi Köyü Sinanpaşa/Afyonkarahisar

Açıklama

Özellikler: Afyon Sinanpaşa Kayadibi Mahallesi'nde 0 ada 1495 parselde yer alan 7540 m2 alanlı taşınmaz tarla vasıflıdır. Taşınmaz ham durumda olup tarla olarak kullanılmaktadır. Parseller üzerinde herhangi bir yapı ya da yapılaşma bulunmamaktadır. Parsel sınırları doğal sınır kabul edilen an ile çevrilidir. Sınırlarını belirleyen her hangi bir unsur bulunmamaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede yakın konumda bulunan baraj vasıtası ile sulama imkanı bulunduğu öğrenilmiştir

Ulaşım: Aztepe mevkii 1495 parsel Kayadibi Köyü Sinanpaşa/Afyonkarahisar adresinde konumludur. Köy merkezine 1km ve Afyon-Denizli yoluna 3,28 km mesafede yer almaktadır.  Söz konusu gayrimenkule tarif olarak ana arter olan Tinaztepe - Gezler - Kayadibi yolu kesişimindin Kayadibi köyü istikametinde yaklaşık 590m ilerde sağ tarafta bulunan tarla yoluna girilir. Bu yol üzerinde 330m ilerde sol tarafta yoldan yaklaşık 50m içerde taşınmaza ulaşılır. Taşınmazın çevresinde tarımsal nitelikte parseller yer almakta olup güneydoğu cephesinde köy yerleşik alanı yer almaktadır. Taşınmazın bulunduğu bölgede alt yapı hizmetleri bulunmamaktadır. Bölgeye ulaşım özel vasıtalar ve toplu taşıma araçları ile sürekli olarak sağlanabilmektedir.

Not: Afyonkarahisar İl Özel İdaresi ve Sinanpaşa Tapu Müdürlüğü arşivlerinde yapılan incelemelerde taşınmaz üzerinde herhangi bir yapı ya da yapılaşma bulunmadığı bu nedenle mimari proje, yapı ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi vb. belge bulunmadığı beyan edilmiştir. Taşınmazın ada parsel bazinda konum tespiti imar ve kadastro paftalarından tespit edilmiştir. Afyonkarahisar İl Özel İdaresinden alınan bilgiye göre taşınmazın imar planı dışında yer almakta olduğu beyan edilmiştir. 1/100000 ölçekli Afyonkarahisar Çevre Düzeni planına göre Milli Park Alanında kalmakta olup T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı Doğa Koruma ve Milli Parklar 5. Bölge Müdürlüğü Afyonkarahisar Şube Müdürlüğü yetkilileri ile yapılan görüşmelerde tarımsal faaliyetlerde herhangi bir sorun olmadığı sadece yapı ya da yapılaşma yapılamayacağı beyan edilmiştir. Ilgili belediyeden alınan şifahi bilgiye göre taşınmaz ile ilgili cezai bir işlem bulunmamaktadır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.