Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Afyon Dazkırı'da 6500 m2 Bağ (1697)

Bankadan 6500m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
20424
Metre Kare:
6500m2
Ada:
0
Parsel:
710
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kızılören Mah. Ortaburun mevki 710 parsel Dazkırı Afyonkarahisar

Açıklama

Özellikler: Afyonkarahisar ili, Dazkırı ilçesi, Kızılören Mahallesi, Ortaburun Mevkiinde konumlu olan 710 parsel 6.500 m2 kullanım alanlı ve "Bağ" vasıflıdır. Taşınmaz geometrik olarak dikdörtgen formdadır. Kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde ekili ürün bulunmamaktadır ve üzerinde sulu tarım yapılmaktadır.

Parselin sınırlan belirsiz olup, taşınmaz genel itibariyle sürülü vaziyettedir. Taşınmazın konumlandığı mevkiide aktif olarak ekim yapılmaktadır Parsel üzerinde yapı bulunmamaktadır.

Aynı mahallede, benzer özellikte tarlalar bulunmaktadır.

Açık artırma katılım bedeli 3.500 TL olup, kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.