COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Adıyaman Merkez Kayalık Mahallesi'nde 205 m2 Müstakil Ev

Bankadan 6 205m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 17804
Oda Sayısı 6
Metre Kare 205m2
Ada 480
Parsel 7
Tapu Bilgisi Cins Tashihi
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 2
Arsa Yüzölçümü 341

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kayalık Mahallesi 2401 sokak No:9 Daire No: 1-2 Merkez/Adıyaman

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz 341 m2 yüz ölçümüne sahip 480 ada 7 parselde, müstakil konut amaçlı kullanılan "İKİ KATLI EV VE AVLUSU" vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz dikdörtgene yakın bir geometriye sahip olup doğu yöndeki 6 metre genişliğinde imar yoluna cephelidir. Diğer cephede komşu parsele cephelidir. Parselin derinliği - 35 metre ve cephesi 10,50 m'dir. Parsel üzerindeki yapı, zemin + 1 normal kattan müteşekkildir. Ana taşınmaz üzerinde yaklaşık zemin(95 m) + 1. Normal (110 m2) katlı toplam 205 m alanlı cins tahsisli müstakil bina bulunmaktadır. Bina etrafı avlu duvarı ile çevrilidir, Bina dış cephesi sıva üzeri boyalıdır, avlu giriş kapısı demir doğramadır. Taşınmazın iç mekan özellikleri bilinmemektedir.

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için, ana hatlardan biri Haydar Efendi 1. Çevre yolu üzerinden batı yönde ilerlerken eski devlet hastanesi giriş kapısı karşısından ve hastane ışıkları öncesinden sağ kuzey 2401 nolu Sokak'a dönülür ve yaklaşık 50 metre ileride sol kolda 5. Parsel konumlu taşınmaza ulaşılır. Karma yapılaşmanın yoğunlukta olduğu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği market benzeri ticari birimler ve sağlık ocağı, okul çocuk parkı gibi ihtiyaçlar yakın mesafeden karşılanabilmektedir. Taşınmaza; Ana Cadde üzerinden geçen toplu taşıma araçları ve özel araçlarla kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir. Toplu taşıma araçlarının da güzergahı olan Hastane caddesine ve 1.Çevre yoluna yakınlığı ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Bölgesel alt yapı ihtiyacı iyi derecede karşılanabilmektedir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.