COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Uşak Merkez Ünalan Mahallesi'nde 245 m2 Çatı Altı Piyesli Daire

Bankadan 6 + 1 245m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14521
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 245m2
Ada 352
Parsel 32
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 23
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 26.12.2007
Ruhsat Tarihi 25.07.1997
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm 37

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Ünalan Mah. Müjde Sk. Birlik Apt.N:105/37 64100 Merkez/Uşak

Açıklama

Sosyal yaşamın gerekleri olan okul, sağlık ocağı, cami ve toplu taşıma araçlarına çok yakın mesafede, dış kapısı çelik olup, iç kapıları panel kapı, pvc doğrama ve ısıcamlı, merkezi ısıtma, 235m2 SON KAT DAİRE

Özellikler: Taşınmaz  6. normal kat ve çatı katında konumlu olup 37 bağımsız bölüm numaralı çatı altı piyesli mesken nitelikli taşınmaz 6. normal kat ve çatı katında konumlu olup binaya Müjde Sokak (giriş cephesi) üzerinden bakıldığında ön cephede ve sol tarafta kalmaktadır. Onaylı mimari projesine göre taşınmaz 6.normal katta 165m2 + çatı katında ise 25m2 alanlı teras hariç 80m2 olmak üzere toplam 245m2 alanlıdır. Taşınmaz projesine göre 6.normal katta salon, mutfak, 3 oda, antre, 1 banyo, wc ve 1 balkon; çatı katında ise 3 oda, 1 banyo, kat holü, wc ve teras hacimlerinden müteşekkildir. Bina dış cephesi akrilik dış cephe boyalı olup giriş kapısı demir doğramadır. Bina giriş holü, kat sahanlıkları ve merdiven zeminleri mermer döşeli olup, duvarları plastik boyalıdır. Binada 2 adet asansör bulunmakta olup ısıtma sistemi olarak doğalgaz tesisatı döşelidir.

Ulaşım: Gayrimenkul Uşak İli, Merkez İlçesi, Ünalan Mahallesi, Müjde Sokak, No:105, K:6, D:29 (37 B.Bölüm) posta adresinde bulunmaktadır. Tarif olarak; Atatürk Bulvarı üzerinden Uşak 1 Eylül Stadı önünden İzmir istikametinde yaklaşık olarak 800m ilerledikten sonra sağa U dönüşü yapılarak Müjde Sokağa ulaşılır. Değerleme konusu taşınmaz sokak üzerinde, sağ kolda yer alan 105 dış kapı numaralı binada konumludur. Taşınmaza ulaşım toplu taşım araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmektedir.

Not: 25.07.1997 tarihli yeni yapı ruhsatı ve  26.12.2007 tarihli  yapı kullanma izin belgesi (iskanı) bulunmaktadır. Taşınmazın tapu vasfı Çatı Piyesli Mesken'dir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.