Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Tekirdağ Çorlu Kemalettin Mahallesi'nde 75 m2 iskanlı Depolu Dükkan

Bankadan 75m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
19192
Metre Kare:
75m2
Ada:
167
Parsel:
16
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Bina Yaşı:
12
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
7
İskan Tarihi:
23/10/2017
Ruhsat Tarihi:
07/01/2012
Bağımsız Bölüm:
0
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kemalettin Mahallesi, Kırkova 3. Sokak, Emin Onay Apartmanı, Dükkan No:1/3A, P.K:59860, Çorlu/TEKİRDAĞ

Açıklama

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Tekirdağ ili Çorlu ilçesi Kemalettin mahallesinde yer almaktadır. Taşınmaz tapu kaydında Nusratiye mahallesi olarak geçmektedir. 72 m2 kullanım alanına sahiptir. Ana taşınmaz projesine göre bodrum kat + zemin kat+ 5 normal kattan oluşmaktadır. Binada bodrum katta sığınak, ortak alanlar, 1, 2 ve 3 numaralı bağımsız bölüme ait depolar, zemin katta bina girişi, kapıcı dairesi ve 3ü depolu 4 adet iş yeri bulunmaktadır. Binada 1 adet asansör bulunmaktadır. Binada doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. Söz konusu taşınmaz bodrum katta 34 m2 zemin katta 41 m2 olmak üzere 75 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın iç kısmında zemin katında wc ilave edildiği, bodrum katın üst panelle ilişiğinin kesilerek 2 numaralı bağımsız bölümüm bodrumu ile birleştirildiği tespit edilmiştir. Taşınmazın Kırkova 3 caddesine 6,4 m vitrin cephesi bulunmaktadır. 

Not:  Taşınmazın 19/11/2007 ve 07/01/2012 tarihli yapı ruhsatı ve 23/10/2017 tarihli yapı kullanım izin belgesi mevcuttur. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder. 

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.