Yatırımlık Fırsat Gayrimenkulleri Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Şanlıurfa Suruç Cumhuriyet Mahallesi'nde 52 m2 Dükkan

Bankadan 52m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17155
Metre Kare:
52m2
Ada:
45
Parsel:
8
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Sobalı
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
01/07/2015
Bağımsız Bölüm:
1
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
0

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Cumhuriyet Mah. Lale sokak, Kılıç sitesi, Kılıç apt. No:2/A / MERKEZ / SURUÇ

Uzman Görüşü

Nisan Caddesi'ne yakın konumlu olması ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamakta, Projesi'ne göre zemin katı 33,00 m2 , asma katı 18 m2 brüt kullanım alanlı olup toplamda Brüt 51.00 m2 DÜKKAN

Açıklama

Özellikler: 1 b.bölüm nolu, asma katlı dükkan nitelikli taşınmaz, binanın zemin+asma katında konumludur. Binaya batı cephesinden bakıldığında soldan sağa doğru 1. Sırada kalmakta olup batı yöne cephelidir. Taşınmaz, onaylı mimari projesine göre Zemin katta 33 m², Asma katta 19 m² olmak üzere toplamda 52 m² brüt alana sahiptir. Her kat tek hacimden ibarettir. 4 m cephe genişliğine sahiptir.

Taşınmazın dahilinde bulunduğu Ahmet Apartmanı; 102,32 m2 alanlı arsa üzerine, B.A.K yapı tarzında, bitişik nizamda tek bloklu olarak 3/A yapı sınıfında 2015 yılında inşa edilmiştir. Ana taşınmaz; Zemin + 3 normal kat olarak projelendirilmiş ve inşa edilmiştir. Binanın Zemin katında; 2 adet asma katlı dükkan ve bina girişi, 3 Normal katta (her katta 1'er adet mesken) 3 adet daire olmak üzere bina toplam 5 adet bağımsız bölümden meydana gelmektedir. Ana taşınmaza giriş projesine göre parselin batı cephesinden, zemin kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyası ile boyalıdır. Bina giriş kapısı demir doğramadır. Bina dahilinde asansör projelendirilmiş, binaya ait otopark alanı bulunmamaktadır.

Ulaşım: Şanlıurfa İli, Suruç İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, Lale Sokak, Ahmet Apartmanı, No: 24B posta adresinde yer alan 1 BB nolu asma katlı dükkandır. Taşınmaza ulaşım; Bölgenin ana ulaşım arterlerinden ve toplu taşıma araçlarının da güzergahında olan Onbirnisan Caddesine bağlantılı Lokal Sokak ve sonrasında Lale Sokak bağlantısı üzerinden sağlanabilmektedir. Taşınmazın cepheli olduğu sokak üzerinde araç ve yaya trafiği düşük tempoda sürmektedir. Bölgede, cadde cepheli alanlar haricinde iş potansiyeli genellikle düşüktür. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle 3­6 kattan oluşan yapılaşma söz konusudur. Yapılaşmanın sıkça olduğu bu bölgede, sosyal yaşamın gerektirdiği alışveriş, sağlık ocağı, okul, market vb. sosyal ihtiyaçlar kısa mesafelerde karşılanabilmektedir. Bölge, orta ve üst düzey gelir grubuna sahip insanların ikamet etmeyi tercih ettikleri bir bölge özelliğine sahip olup, toplu taşıma araçlarının da güzergâhı olan Onbirnisan Caddesine yakın mesafede konumlu olması ulaşımda rahatlık yaşanmasını sağlamaktadır. Konu taşınmaza yakın konumda bulunan bilinen yerler; Onbirnisan Caddesi, İlçe tarım müdürlüğü, Müftülük, Remil Caddesi, İl Jandarma Komutanlığı, Suruç Belediyesi olarak ifade edilebilir.

Not : Ana taşınmazın AZ HASARLI olarak belirlenmiş olduğu tespit edilmiştir.

Not: 01/07/2015 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. Taşınmaza ait yapı kullanma izin belgesi bulunmamaktadır. 
Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.