Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Sakarya Sapanca Natura Flora Sitesinde 83 m2 2+1 Natamam Dubleks Daire

Bankadan 2 + 1 83m2

Özellikler

Tapu no 11539
Ada 0
Parsel 1208
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 2
Natamam Evet
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm H 5

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 15

Adres

Akçay Mah. Yukarı 2 sok.Natura Flora Sitesi H Blok No:5 Sapanca/Sakarya

Sakarya Sapanca Natura Flora Sitesinde 83 m2 2+1 Natamam Dubleks Daire

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaza ulaşım için bölgenin ana arterlerinden olan Fevzi Çakmak Caddesinden Akçay istikametine doğru ilerlenirken sağda Eski Adapazarı Caddesine dönülür ve bu cadde üzerinde yaklaşık olarak 4,5 km ilerlenir. Taşınmaz bu cadde üzerinde sol kolda yer almaktadır. Açık Adresi: Akçay Mahallesi, Yukarı 2 Sokak, Natura Flora Sitesi, H Blok, No:92H, Daire No:5 Sapanca/Sakarya

Özellikler: H/5 no.lu bağımsız bölüm bina sağ girişine göre binanın bodrum+zemin katında sol tarafta bulunmaktadır. Onaylı mimari projesine göre bodrum kat 37 m2, zemin katı ise 46 m2 olmak üzere toplam brüt 83 m2 alana sahiptir. Bağımsız bölüm bodrum katı antre, mutfak, salon, zemin katı antre, 2 oda, banyo, yüklük ve 1 balkon bölümlüdür. Salon mutfak ile bağımlıdır. Zeminler; mutfak, banyo ve balkon bölümlerinde seramik, salon ve odalarda şap kaplamadır. Duvarlar; antre, mutfak, salon ve odalarda saten boyalı, banyoda seramik kaplamadır. Islak hacimler hariç tavanlarda kartonpiyer uygulaması mevcuttur. Banyoda vitrifiye ve armatürler henüz bulunmaktadır. Bağımsız bölüm ana giriş ve iç bölümlere açılan kapılar ile pencereler henüz takılmamıştır. Mutfakta dolaplar ve tezgah bulunmamaktadır. Bağımsız bölümde ısınma ihtiyacı kombi ile sağlanacak şekilde doğalgaz tesisatı bulunmaktadır. Halihazırda kombi ve radyatörler monte edilmemiştir. (Site ruhsatı doğalgaz tesisatına göre düzenlenmemiş olup sitede ileriye dönük doğalgaz bağlantısı yapılması durumu için boru tesisatının doğalgaza uygun döşendiği görülmüştür.) Konu taşınmaz ekteki pursantaj tablosuna göre yaklaşık 100 de 68 inşaat seviyelidir.

Natura Flora Evleri sitesinin H bloğunda bulunmaktadır. Parsel üzerinde konu taşınmazın bulunduğu blok ile birlikte, toplam 14 blok yer almaktadır. Konu taşınmazın bulunduğu H blok parselin güneybatı cephesinde yer almaktadır. H blok, Bodrum+Zemin kat 5 no.lu bağımsız bölümün bulunduğu bina; 16.377,95 m2 alanlı arsası üzerinde, ayrık nizamda, 14 bloklu sitede, betonarme karkas inşaat tarzında, bodrum + zemin + 1 normal + çatı katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında soldaki bina girişinde 1 ve 2, sağdaki bina girişinde 5 ve 6 bağımsız bölüm nolu daireler, zemin katında bodrum kattaki dairelerin devamı, 1.normal katta soldaki bina girişinde 3 ve 4, sağdaki bina girişinde 7 ve 8 bağımsız bölüm nolu daireler, çatı katında 1.normal kattaki dairelerin çatı piyesleri olacak şekilde binada toplam 8 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina ana giriş bölümü, kat sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları brüt beton, giriş bölümünde duvarları alçı sıva üzeri saten boyalıdır. Asansörün mevcut olmadığı binanın dış cephesi mantolama üzeri PVC kaplamadır. Açık otopark imkanı bulunan binada, ısınma ihtiyacı doğalgaz sistemi ile karşılanacak şekilde tesisat bulunmaktadır. Bina girişi projesine uygun şekilde zemin kattan güney cepheden sağlanmaktadır. Site içinde ortak alan ve çevre düzenlemesi işleri tamamlanmamış durumdadır. Sitenin ortalama inşaat seviyesi 100 de 69 civarındadır.

Not: 30/06/2009 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.