Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

İstanbul Sancaktepe Sarıgazi Kemal Türkler Mahallesinde 19 m2 Dükkan

Bankadan 19m2

Özellikler

Tapu no 9238
Ada 194
Parsel 8
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 11
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 4
Bağımsız Bölüm 103
Bulunduğu Kat 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Kemal Türkler Mah. Osman Gazi Cad. No:11 d:59 Sarıgazi Sancaktepe İstanbul

Açıklama

Ulaşım: Şile Otoyolu üzerinde doğu istikametinde ilerlenirken Sarıgazi Kavşağından çıkılarak Ankara Caddesine girilir. Cadde üzerinde 1,10 km ilerlendikten sonra caddenin devamındaki Atatürk Caddesi`ne gelinir. 220 metre ilerledikten sonra sağa dönülerek Gökyıldız Sokaka girilir. 180 metre ilerledikten sonra sağa dönülerek Osmangazi Caddesine girilir. Taşınmaz Osmangazi Caddesi üzerinde konumlu 11 kapı numaralı binada konumludur.

Özellikler: 103 nolu bağımsız bölüm; Binanın 1. katında konumlu, onaylı mimari projesine göre brüt 19 m2 kullanım alanlı ve tek hacimden oluşacak şekilde tasarlanmıştır.103 nolu bağımsız bölüm katta yer alan diğer bağımsız bölümler ile birleştirildiği tespit edilmiştir. Dükkan zeminleri seramik kaplı, duvarları alçı üzeri saten boyalıdır.

Ana Gayrimenkul 2113,59 m2 yüz ölçümünde parsel üzerinde konumlanmış olup 4 bodrum kat + zemin kat + 3 normal kat +ÇAP olmak üzere toplam 8 kat+ÇAP olarak inşa edilmiş Betonarme Karkas yapıdır. Taşınmazın 4. ve 3. bodrum katında; kapalı otopark, sığınak, 2. bodrum katında 1-2-3-4- ......-35-36-37-38-39-40 nolu dükkanlara ait depolar, bay bayan wc ve bina girişi (Osmangazi Caddesi Cepheli), 1.bodrum katında 40 adet dükkan ve bina girişi (Atatürk Caddesi Cepheli), zemin katında, 1. ve 2. normal katların her birinde kırkar adet dükkan, 3. normal katta 8 adet dükkan ve 2 adet düğün salonu, çatı katında düğün salonlarına ait piyesler bulunmakta olup toplam 170 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana gayrimenkul giriş kapısı camlı alüminyum döner kapı olup, kat sahanlıkları seramik. Bina içi merdivenler otomatik yürüyen merdivenler , duvarlar saten, tavanlar asma tavandır. Ana gayrimenkule giriş projesine göre ve mahallinde 2. bodrum kat seviyesinden Osmangazi Caddesi cephesinden ve 1. bodrum kat seviyesinden Atatürk Caddesi cephesinden sağlanmaktadır. Ana gayrimenkule ait 3 adet asansör bulunmamakta olup dış cephe ve çevre düzenlemesi tamamlanmış durumdadır. Ana taşınmaz mahallinde dışarıdan yapılan incelemelere göre ana taşınmazın 194 ada 11 parsel üzerindeki yapı ile birleştirilerek müşterek olarak kullanıldığı tespit edilmiştir.

Not: 17/09/2007 tarihli Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.