COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Erzurum Yakutiye Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 292m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 8902
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 292m2
Ada 7454
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 20

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Erzurum İli, Yakutiye İlçesi, Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi, Yem Sanayi Yolu Sokak, Arslan Sitesi No: 10/C C Blok Teras Kat, D:20

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkul Erzurum İli, Yakutiye İlçesi, Ömer Nasuhi Bilmen Mahallesi, Yem Sanayi Yolu Sokak, Arslan Sitesi No: 10/C C Blok Teras Kat, D:20 adresinde yer almaktadır. Taşınmaz şehir merkezine yaklaşık 2 km mesafede yerleşim alanı olarak tercih edilen bir bölgede yer almakta olup, ilgili bölge ana arterler üzerinde zemini ticari imarlı ve genellikle yeni tarihli koop. binaları eğitim kurumları, kısmen park bahçe alanları ve iş yeri bölgeleri ile yapılandırılmış olup, bölgede inşaatı devam eden binalar ve boş imarlı arsalar da mevcuttur. Binanın batı yönünde Et ve Balık Kurumu Sahası, doğu yönünde yerleşimin oldukça yoğun olduğu Şükrüpaşa Semti bulunmakta olup, yaklaşık 100 m güneyinden Necip Fazıl Kısakürek Caddesi geçmektedir. İlgili bölgenin doğalgaz dahil tüm alt yapı çalışmaları tamamlanmış olup bölgede inşaat çalışmaları devam eden binalar olduğundan çevre düzenleme çalışmaları yalnızca ana arterler üzerinde tamamlanmıştır. 
Özellikler: Taşınmaz yapının teras katında ve bina girişine göre sol ön ve arka cephede yer almaktadır. Mesken projesinde brüt 142 m2 alanlı olup, salon, 3 adet oda, mutfak, antre, hol, banyo, wc ve 1 adet balkon hacimlerinden (90 m2 teras hacminden) oluşmaktadır. Balkona mutfak hacminden ulaşmak mümkündür. Taşınmaz mahallinde mutfak ve çocuk yatak odası hacmi ara bölümü yıkılarak birlikte kullanılmaktadır. Taşınmaz dahilinde teras hacmi 90 m2 kullanım olup teras hacminin yaklaşık 21 m2 mesken dahilinde eklenmiş oda hacminde oluşmaktadır. Teras hacminin yaklaşık 39 m2 kısmı salon hacmine eklenmiş olup salon hacmi genişletilmiştir. Teras hacmi yaklaşık 30 m2 kullanım alanına sahiptir. Taşınmazın içi görülmemiş olup iç mekan özellikleri hakkında bilgi edinilememiştir. Mesken ısınması kombili olup ısıtma sistemi zeminden döşenmiş panel radyatörlüdür. Teras üzeri çatı ile kapatılmış olup tamamında cam balkon uygulaması yapılmıştır.
Taşınmazın yer aldığı Arslan Sitesi, 3.517,57 m2 alanlı 1 no.lu parsel üzerinde. BAK yapı tarzında blok nizamda. A ve D Blokları bodrum zemin+5 normal katlı B ve C Blokları bodrum zemin + 5 normal kat + teras katı olmak üzere toplam 4 bloklu olarak inşa edilmiştir. U kesitli bina dahilinde ilgili C blok parselin kuzeydoğu köşesinde konumlandırılmış olup. C Blok girişi güney-batı cepheden zemin kat seviyesinden de bahçe alanı içerisinden iç kısımdan tesis edilmiştir. Taşınmazın yer aldığı C Bloğun bodrum katı sığınak ve ortak alan olarak projelendirilmiş olup, mahallen mesken olarak kullanılmaktadır. İlgili blok tümü mesken vasfındaki toplam 20 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Ahşap karkas üzeri sac çatılı binanın dış cephesi yalıtımlı ve plastik boyalıdır. Bina merdiven dairesi basamak ve sahanlıkları mermer kaplı duvarları ve tavanı plastik boyalı bina giriş kapısı ise denir doğramalıdır. Ana doğalgaz tesisat çekili olan bina dahilinde yer alan bağımsız bölümlerin ısıtması kombi ile sağlanmaktadır. Ana taşınmaz dahilinde kullanılan malzeme ve işçilik kalitesi iyi seviyededir.