1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Diyarbakır Kayapınar Fırat Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 167m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 13534
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 167m2
Ada 203
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 15
Kat Sayısı 8
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 13

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 15
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Diyarbakır İli, Kayapınar İlçesi, Fırat Mahallesi, Ahmede Hani Caddesi, Karabehlül Apt. No: 5, Kat:3, D:13

Açıklama

Özellikler: 13 bağımsız bölüm numaralı mesken, ana gayrimenkulün 3. katında bina girişinin sağ kolunda, kuzey-güney-batı cephelerde yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre Salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup 167 m2`dir. 
Bağımsız bölümün yer aldığı bina, 2.157,32 m2 yüz ölçümlü, 203 ada, 5 no.lu parsel üzerinde Bodrum + Zemin + 8 normal kat + Teras katlı olacak şekilde 
tasarlanıp inşa edilmiştir. Ana gayrimenkulün bulunduğu parsel üzerinde tek blok yer almaktadır. Ana gayrimenkulün; bodrum katında ortak kullanım alanları, zemin katında 6 adet dükkan ve 4 adet mesken, 8 normal katın her birinde 3`er mesken, teras katta 2 adet mesken bulunmakta olup binada toplam 36 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya giriş projesine uygun olarak zemin kattan giriş sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi ısı yalıtımlı mantolama üzeri boya kaplama, dış camlar PVC doğramadan yapılmıştır. Ana Bina girişinde yerler mermer kaplama, duvarlar tavana kadar Antalya taşı kaplama yapılmıştır. Tavanlar kartonpiyerli yapılmıştır. Katlar, kat sahanlıkları, katlar arası irtibatı sağlayan merdiven basamakları mermer kaplama, duvarlar 1.5 m. kadar mermer üzeri saten boya yapılmıştır. Binada asansör bulunmakta olup balkon ve merdiven korkulukları demir doğramadan yapılmıştır.

Ulaşım: Diyarbakır İli, Kayapınar İlçesi, Fırat Mahallesi, Ahmede Hani Caddesi, Karabehlül Apt. No: 5, Kat:3, D:13, adresinde kain, tapuda; Diyarbakır İli, Kayapınar İlçesi, Kayapınar Mahallesi, 2.157,32 m2 yüzölçümlü, 203 ada, 5 no.lu parselde kayıtlı, 60/1845 arsa paylı, 3.katta yer alan (13) bağımsız bölüm numaralı meskendir. Gayrimenkule ulaşım için, Diyarbakır merkezde, Dağ kapı ve Balıkçılar başı Dolmuş duraklarından başlayan Şanlıurfa Bulvarı bulvarından Yeni Otogar yönünde doğru ilerlerken Ceylan A.V.M geçtikten hemen sonra sağ kol üzerinden 499.sokağa saptıktan 250 m. sonra sol kol üzerinden Ahmede Hane caddesine saptıktan 100 m. sonra sağ kol üzerindeki konumlu olan gayrimenkule ulaşılır. Gayrimenkulün üzerinde bulunduğu bulvar ticari hacmi yüksek ve ticaretin yoğun olduğu mevkidedir. Gayrimenkul ile aynı civarda; Oto Plazalar, Gıda toptancılar sitesi, Benzin İstasyonları, Tarım Kredi koop. TEDAŞ, Kayapınar Belediyesi, Bağlar Belediyesi, Park Orman, Sanayi sitesi, Ceylan A.V.M inşaatı, Turkcell Bölge Ofisi, Avea Bölge Ofisi, PTT, Kadın Doğum Ve Çocuk Hastanesi, Yeni Otogar Gibi benzer yapılar ve tesisler bulunmaktadır.

Not: 13/05/2011 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.