COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Denizli Çivril Karayahşiler Mahallesi'nde 10297 m2 Tarla

Bankadan 10297m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 17204
Metre Kare 10297m2
Ada 248
Parsel 48
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Karayahşiler Köyü, Taşdibi mevkii, 248 ada 48 parsel, Çivril/ Denizli

Açıklama

Özellikler: 248 ada 48 parselde yer alan taşınmaz 10297,79 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Geometrik olarak yamuk bir şekle sahip olan taşınmaz, düz bir arazi yapısına sahiptir. Parselin üzerinde arpa, buğday vb. hububat ekilidir. Taşınmazın sulaması yakınındaki su kanalından sağlanmakta olup kadastral yola cephesi bulunmaktadır. Taşınmazın batısı kadastral yola, diğer yönlerde ise komşu parsellere cephelidir. Taşınmazın kesin sınırlarını belirleyici tel örgü, çit vb. unsur kurulu değildir.

Ulaşım: Karayahşiler Köyü, Taşdibi mevkii, 248 ada 48 parsel, Çivril/ Denizli adresinde konumludur. Mahalle merkezine 3,6 km ve Denizli Uşak yoluna 6,6 km mesafededir. Taşınmaz Karayahşiler Köyünün yaklaşık 3km güneyinde, Çivril İlçe merkezine yaklaşık 10 Km, şehir merkezine ise yaklaşık 90 Km mesafededir. Taşınmazın bulunduğu bölgede genellikle hububat ve meyve bahçeleri mevcuttur. Taşınmazlar düz bir arazi yapısına sahip olup bölgede DSI sulama kanalları sayesinde sulu tarım yapılabilmektedir.

Not: Taşınmazın ada/parsel bazında konum tespiti Çivril Kadastro Müdürlüğü'nde ve TKGM sistemindeki konum bilgilerinden teyit edilmiştir. Konu taşınmazın, uygulama imar planı dışında, 1/100.000 ölçekli çevre düzeni planına göre Tarımsal Nitelikli Alanda kaldığı bilgisi alınmıştır. Proje/Ruhsat/Iskan Bilgi girişi yapılmamıştır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.