0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Yenişehir Afşar'da 9 Dönüm Kaçırılmayacak Fırsatta Tarla

Sahibinden 9488m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19706
Metre Kare:
9488m2
Ada:
131
Parsel:
1
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Afşar Mah. 131 ada 1 parsel Yenişehir / İstanbul

Açıklama

BURSA YENİŞEHİR AFŞAR'DA 9.488 m2 YATIRIMLIK TARLA 

Özellikler: Gayrimenkul Bursa İli, Yenişehir İlçesi, Afşar Mahallesi'nde konumlanmaktadır. 131 ada 1 parsel de yer almaktadır. Yüzölçümü 9.488 m² olup tek tapudur. İmar bölgesine 300 metre mesafededir. İlçe merkezine çok yakın konumdadır. Yakın çevresinde Tavuk çiftlikleri ve konutlar görülmektedir. Elektrik ve su alınabilir özelliktedir. İlçe merkezinden geçen D-595 İZNİK- YENİŞEHİR Karayoluna 45 metre cephesi bulunmaktadır. Ayrıca 170 metre resmi tali yol cephesi vardır. Parselin alt kısmında sulama kanalı bulunmaktadır. Tapu kaydında vasfı 'TARLA' olarak geçmektedir. Son yapılan planlama çalışması neticesinde Mücavir alan bölgesinde kalmıştır. ( Mücavir alan, belediye sınırları dışında olup, imar mevzuatı bakımından belediyelerin kontrol ve mesuliyeti altına verilmiş olan alanlardır.) Plan fonksiyonuna göre; Tarım ve hayvancılık amaçlı yapılar için ilgili kurumlardan görüşler alınarak Kırsal Yerleşme alanındaki Tarım ve Hayvancılık amaçlı yapılarda Emsal:0.50, T.A.K.S.:0.40, İnşaat Alanı:1000 m² olarak bildirilmiştir. 

Konum olarak;

  • Saklı Bahçe Düğün Salonu – 450 metre 
  • Uludağ Üniversitesi Yenişehir Yerleşkesine - 900 metre
  • Yenişehir Otogarına  - 3.2 km
  • Belediye Binası, Heykel Meydanı ve Kent merkezine – 3 km
  • Yenişehir Stadyumuna – 3.5 km
  • Devlet Hastanesine – 3.8 km
  • Bursa Yenişehir Havalimanına – 8 km

Not: Kadastronun Yaptığı Arazi Toplulaştırma çalışması ve bölgedeki planlama üzerine; Parsel mücavir alanda kalmış. Ada parsel numaraları değişmiş toplulaştırmadan dolayı yol kesintileri gerçekleşmiştir. Yeni ada131 parsel 1 yüzölçümü 9.488m2 olarak güncellenmiştir. 

Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Manzara

Deniz Manzaralı
Şehir Manzaralı
Doğa Manzaralı
Havuz Manzaralı
Orman Manzaralı
Göl Manzaralı
Boğaz Manzaralı

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.