Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Ankara Etimesgut Elvan Mahallesi'nde Depolu Dükkan

Bankadan 57m2

Özellikler

Tapu no 3381
Pafta -
Ada 45339
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Diğer
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm 9
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Elvan Mah. 1947. Sok. Mustafabey Apt. No:22/B Etimesgut/Ankara

Açıklama

Açık adres: Elvan Mah. 1947. Sok. Mustafabey Apt. No:22/B Etimesgut/Ankara 


Ulaşım: Etimesgut ana arteri olan ve tren yoluna paralel giden İstasyon caddesi’ni takiben yol üzerindeki Öz Güneş ve Emirler Banliyö İstasyonu’nu geçtikten sonra ki ilk kavşaktan sola Ahi Elvan Caddesi’ne dönülür. Buradan ilk sağa 1939. caddeye girilir, buradan da ilk sola 1947. sokağa dönülerek konu taşınmaza erişim sağlanır. Taşınmaz İstasyon Caddesi’ne 250 m., Ahi Elvan Caddesi’ne 200 m. mesafededir. Lokasyon kentin batı aksında, Çevre yolu’nun kenarında yer almaktadır. Bölge düz topoğrafik bir alanda, genellikle orta gelir grubunun tercih ettiği bir alandadır. Taşınmazın üzerinde sağlık ocağı olması, Okul ve Camii’nin yer alması, ticari faaliyetlerin yoğun olduğu Ahi Elvan ve 1939. caddeleri yakın konumlu olması açısından merkezi bir konumdadır. 

 Özellikler: Konu taşınmaz 9 no.’lu bağımsız bölüm olup zemin katta bulunmaktadır. Dükkan 4 m. genişliğinde üzeri yağlı boyalı demir doğrama arası camlı vitrinli olup, kapısı ile 1947. sokak yönüne bakmaktadır. Projesine göre zemin katta; geniş bir alan ile wc mahalinden ibaret brüt 36 m2, girişin sol arka kısmındaki demir profil taşıyıcılı saç basamaklı merdiven ile inilerek ulaşılan bodrum katta depo mahalinden ibaret 21 m2 olmak üzere toplam brüt 57 m2 büyüklüğündedir. Yerinde yapılan incelemede zemin kata arka kısımda 2 m2’lik bir büyüme, wc’nin iptal edilip alana katıldığı, bodrum katta da otopark kısmından 10 m2’lik bir alanın kullanıma katıldığı gözlemlenmiştir. Bu haliyle zemin kat 32 m2, bodrum kat 31 m2 olmak üzere 63 m2 kullanım alanlıdır. Tüm mahallerin zemin döşemeleri seramil, wc duvarları fayans, diğer mahallerin duvarları alçı sıva üzeri plastik boyadır. Elektrik, su ve haberleşme tesisatları mevcut olan gayrimenkulün ısıtması kombi ve radyatör montajından sonra doğalgaz yakıtlı kombili kalorifer tesisatı ile sağlanabilecektir. Dükkan bölümünde duvarda hasarlar gözlenmekte olup, depo kısmında duvarda kabarmalar bulunmaktadır.

 Dükkan depolu olup ticari faaliyetlerin yoğun olduğu bölgeye yakın konumlu olması açısından yatırım ve kullanım amaçlı değerlendirilebilir. 

 Not: Satışta + kdv doğmamaktadır.